Стрибок Києва в рейтингу стартап-міст свідчить про успішність зусиль громадськості та влади, – КМДА

Столиця України удвічі покращила свої позиції у світовому рейтингу стартап-міст та посіла 34-е місце.

Як інформує офіційний портал Києва, рейтинг склав картографічний сервіс світових стартапів StartupBlink – глобальна карта, яка показує стан стартапів у різних частинах світу. Під час складання рейтингу було враховано дані з понад 100 країн та 1000 міст. Україна посіла 31 місце, піднявшись на 4 позиції.

Водночас, серед міст різко покращив свою позицію Київ, який із 63 місця перемістився на 34-те. У столиці нарахували 321 стартап. Стрибка у рейтингу вдалося досягти, зокрема, і завдяки сприятливим умовам для успішної реалізації стартапів та покращення їхньої якості. Міська влада Києва активно працює у напрямі запровадження та підтримки проектів, покликаних покращити якість життя інноваційними способами. Так, вже понад 3 роки діє ініціатива Kyiv Smart City, яка об’єднує киян, бізнес, активістів та владу для розвитку «розумної» міської інфраструктури.

Прикладом такої діяльності є Акселератор міських проектів, запущений торік. Акселератор Kyiv Smart City підтримує стартапи, які хочуть стати частиною інформаційно-комунікаційної структури міста. Зокрема, Акселератор підтримав оригінальні smart-рішення, які вдосконалюють міську інфраструктуру, ЖКГ, транспорт, освіту, галузь cleantech. Наприклад, проект «Evolution» – віртуальний помічник для школярів та «OnCharge» – хмарний сервіс із управління зарядними станціями для електротранспорту.

«Покращення позицій Києва свідчить про те, що консолідація зусиль громадськості та влади збільшує шанси на успішне втілення інноваційних ідей. Важливо, що ініціатива Kyiv Smart City підтримує стартапи, покликані розвивати місто та які прагнуть зробити життя Києва максимально комфортним, безпечним та інноваційним», – наголосив директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА та співкоординатор ініціативи Kyiv Smart City Юрій Назаров.

Як повідомляли, Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі, Мюнхен і Вашингтон в рейтингу найбільших стартап-міст, піднявшись на 29 позицій і зайнявши 34 місце з 1028.

Loading...