Новини » Суспільство 17 квітня, 2019, 12:19
Склянка молока в день? Вчені ставлять під сумнів данські дієтичні поради
Молоко. Фото: Pixabay
Молоко. Фото: Pixabay

В офіційних дієтичних рекомендаціях Данська ветеринарна та харчова адміністрація рекомендує випивати від чверті до півтора літрів молока на день. Проте, вчені сумніваються у користі цього.

Данська ветеринарна та харчова адміністрація стверджує, що помірне споживання молочних продуктів з низьким вмістом жиру запобігає остеопорозу, допомагає запобігти серцево-судинним захворюванням, діабету 2 типу та раку товстої та прямої кишки. Проте, насправді немає чітких доказів того, що вживання молока запобігає виникненню цих захворювань, – пише видання Danish Broadcasting Corporation.

У великому дослідженні, опублікованому на початку цього року, дослідники проаналізували практично всі попередні дані щодо взаємозв’язку між молочними продуктами та раком. Вони дійшли висновку, що не має достатніх доказів зв’язку між вживанням молочних продуктів та запобіганням раку.

Що стосується остеопорозу, то доказів також не достатньо. У період росту, молоко допомагає запобігти остеопорозу, коли ж ми стаємо старшими, користь молока є сумнівною. Так само із серцево-судинними захворюваннями.

Переклад з данської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 01:28 :11