Новини » Політика

Російські хакери намагалися зламати Instagram Супрун

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун повідомила, що вчора намагалися зламати її акаунт в Instagram.

Про це вона написала у своєму Facebook.

«Вчора була спроба увійти в мій акаунт в Instagram...з Москви. Будьте уважними до захисту своїх даних. Про безпеку онлайн варто дбати так само ретельно, як і про здоров’я. Гібридна війна стосується всіх, хто буває онлайн», – наголосила Супрун.

Вона зазначила, що все обійшлося, та довелося змінити пароль і перечитати інформацію про заходи безпеки в Інтернеті.

Супрун вирішила поділитися, як дбати про свою безпеку онлайн:

  • Створіть унікальний та надійний пароль. Це означає, що він не може бути однаковим або навіть схожим на паролі, які використовуються для Facebook, Gmail або інших облікових записів. Якщо один з паролів стає відомим хакерам, вони можуть спробувати зламати ваші інші профілі.
  • Налаштуйте двофакторну авторизацію. Люди, які не можуть надати вибраний коефіцієнт, який є зазвичай кодом, надісланим на телефон або електронну пошту, не зможуть увійти. Навіть якщо знають пароль облікового запису.
  • Для безпеки месенджерів також варто налаштувати двофакторну авторизацію.
  • Не заходьте до своїх облікових профілів з чужих пристроїв. Якщо ж потрібно це зробити – не забудьте вилогінитися. У випадку, якщо ви все-таки не вийшли зі свого профілю на чужому ґаджеті, це можна зробити дистанційно зі свого пристрою.
  • Видаліть облікові записи, які ви вже не використовуєте. Там може бути багато вашої персональної інформації, зокрема тимчасові паролі до профілів. Що менше особистої інформації збережено в мережі, то більше шансів захистити ваші профілі від зламів.

«Часом може здаватися незручним вводити довгі паролі чи двічі підтверджувати, що саме ви заходите на свій профіль. Але такі незручності варті відчуття безпеки та захищеності вашої персональної інформації. У будь-якому разі завжди перевіряйте інформацію навіть якщо вона розміщена на офіційних сторінках. Жертвою взлому сьогодні може стати будь-хто», – підкреслила Супрун.

Loading...