live

Росія використає роздачу паспортів РФ для початку «Русской весни – 2», – журналіст

Нещодавно стало відомо, що у Росії все готово для того, щоби розпочати видачу паспортів громадян РФ у Луганську та Донецьку відразу після президентських виборів. Що у цьому випадку робив би чинний Президент – зрозуміло, а от що зробить імовірний переможець перегонів Володимир Зеленський – загадка. Але у нього не буде часу навіть подумати…

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише журналіст Петро Шиклінов.

Крок перший. Після виборів в Україні починається роздача паспортів громадян Росії в Луганську і Донецьку. Про це офіційно заявляє російська влада. Навіщо це робиться публічно? Щоб всі про це написали, включаючи західні медіа. Так, тепер там – російські громадяни.

Крок другий. Громадяни Росії гинуть під обстрілом. Можна навіть не чекати – артилерія, наприклад, конфіскована в Криму, накриває житловий район. Росія «захоплює атакуючих» і віддає під суд, одночасно пред’являє паспорта своїх громадян і оголошує про агресію з боку України.

Крок третій. Починається Російська весна-2, а новий президент – хто б він не був – буде змушений продовжити риторику останніх п’яти років. І або змиритися з втратою територій, або стати агресивним націоналістом і оголосить воєнний стан. Можна ще прикинутися шлангом і зробити вигляд, що «домовимося по середині» (по Дніпру).

Тепер дайте відповідь мені на запитання. Я знаю, як будуть діяти ті, хто рулить зараз. Тепер я хочу знати, як будуть діяти ті, хто збирається взяти владу в свої руки. Що ви будете робити?

Я дуже прошу команду Зеленського негайно провести прес-конференцію для журналістів і глибоко і детально доповісти суспільству по суті кожного виклику, що стоїть перед країною.

Як повідомлялося, Президент Росії Володимир Путін збирається підписати указ про спрощений порядок отримання російського громадянства жителями окупованих територій Донецької і Луганської областей.Loading...
Loading...
Loading...