Новини » Економіка 17 квітня, 2019, 18:33
Рекордний підйом – 13 кварталів поспіль економіка України зростає, – фінансист
ZIK
ZIK

Уже 13 кварталів поспіль у нас відбувається зростання економіки. Востаннє таке довге зростання відбувалося в період між 1999 і 2008 роками.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив економіст Борис Кушнірук.

Він зауважив, що рівень середньої пенсії в країні не залежить від прем’єра, адже це не він одноосібно виплачує пенсії. За словами Кушнірука, це питання того, як працює вся економіка.

«Якщо ми говоримо про рівень пенсій, то тут треба говорити про те, на скільки економіка покращилася, які відбулися реформи, яке є загальне економічне зростання, чи відбувається покращення ситуації з надходженням коштів до державного бюджету і Пенсійного фонд. Тобто говорити потрібно саме в такому контексті», – підкреслив Борис Кушнірук.

Водночас він зазначив, що в Україні вже 13 кварталів поспіль відбувається зростання економіки.

«Востаннє таке тривале зростання економіки у нас відбувалося в період між 1999 і 2008 роками. Тоді у нас був період постійного зростання економіки. От і зараз ми справді маємо ситуацію, що у нас 13 кварталів поспіль зростає економіка.

І це свідчить про те, що у нас реально відновлюється рівень зарплат, у нас зростають соціальні виплати та й сама економіка у нас «здоровіша», ніж це було до 2013 року», – заявив фінансист.

Разом з тим Кушнірук додав: якщо країна нарощує зростання економіки за рахунок зовнішніх боргів, або зовнішнього кредитування, то це створює ілюзію, що все добре, але якщо відбувається обвал, за нього потім доводиться дорого платити.

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман спрогнозував, яким буде цьогорічний рівень інфляції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:29 :44