Новини » Політика 17 квітня, 2019, 15:07
Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах, – речник штабу
ZIK
ZIK

Зараз штаб звертається до ЦВК з метою сформувати вечірній графік і організувати час так, щоб Петро Порошенко міг бути і на стадіоні, і в студії Суспільного.

Про це заявив речник передвиборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Речник штабу повідомив, що представник Петра Порошенка у ЦВК Руслан Князевич звернувся до Комісії із клопотанням щодо внесення змін до положення про порядок проведення дебатів.

«Оскільки наш опонент відмовився від будь-якого іншого часу проведення дебатів, які зафіксовані на 20 годину на Суспільному телебаченні, і наполягає саме на 19 годині, то ми підтримуємо і цю пропозицію.

Утім припускаємо, що такий час штабом Зеленського обраний спеціально, щоб Петро Порошенка не зміг взяти участь у дебатах, оскільки дотримуючись закону, наполягатиме на дебатах у студії Суспільного. Але Порошенко готовий буди і там, і там», – заявив Олег Медведєв.

Відтак, пояснює представник чинного Президента, зараз команда звертається до ЦВК з метою сформувати вечірній графік і організувати час так, щоб Порошенко міг бути і на стадіоні, і в студії Суспільного.

«Ми налаштовані, щоб уникнути суперечок із законом, і виконати обіцянку щодо дебатів на стадіоні. Щодо самого формату дебатів, то наразі ми бачимо, що штаб опонента намагається перетворити їх на прес-конференцію, зокрема і за участі заангажованих телеканалів, які давно не дотримуються стандартів журналістської етики, об’єктивності та неупередженості. Але дебати – це точно не прес-конференція, і має інший жанр.

Також нам відомо, що утворилася ініціативна група журналістів, які вимагають, щоб Володимир Зеленський дав хоча б одну прес-конференцію за період виборчої кампанії. І якщо він уникає опонента, то сподіваємося, що принаймні погодиться поговорити із журналістами», – підкреслив Олег Медведєв.

Нагадаємо, кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:07 :49