live
Новини » Політика

Президент: 30% виборців Зеленського впевнені, що їх ведуть у Росію, інші 30% – що в ЄС

ZIK

Коли в президенти балотується віртуальний кандидат, то це є загрозою для майбутнього держави. Адже частина виборців або взагалі не визначилась, куди хоче рухатись – ЄС чи НАТО, або їм просто байдуже.

Про це Петро Порошенко заявив під час Публічної дискусії експертів за участі Президента, яку транслював телеканал ZIK.

«30 відсотків виборців Зеленського вважають, що вони твердо рухаються в Росію і будуть відбудовувати потужну співпрацю. Також інші 30 відсотків щиро впевнені, що саме він має вести в ЄС, а ще 30 відсотків не визначилась, бо їм байдуже», – сказав Порошенко.

Але він вважає, що загрози для України є зараз дуже великими і жартувати з цим не варто.

«Враховуючи думки виборців у відсотках, я думаю, що розкриття такої інформації допоможе визначитись. Бо, коли ми маємо віртуального кандидата, то це є загрозою для майбутнього держави», – вважає він.

Що ж до питання НАТО, так само, як і питання по ЄС, за його словами, зараз це є фактором, який об’єднує державу.

«В жодному разі нам не можна дискредитувати такі об’єднання як ЄС і НАТО. Бо, якщо ми знову повернемося до цифр 30 відсотків із 70 щодо ЄС, то це буде катастрофою для держави. І це також є відповіддю на ту інформаційну політику, якою треба об’єднувати державу. Адже це демократія і верховенство права, стандарти життя, оборона, безпека і права людини, відповідь є очевидною», – наголосив Порошенко.

На його думку, українців зараз просто хочуть відволікти для того, щоб вони коментували плітки та чутки, а не визначали майбутнє чи повертали гроші в казну.

«Є абсолютно тверде розуміння, що НАК «Нафтогазу» повинні повернути переплачені гроші за газ. Адже хибною є модель приймання ультиматумів з боку Росії. Їх може прийняти хіба слабкий і некомпетентний президент, якого обдурять. Бо гарантія РФ не варта паперу, на якому вона написана. Є конкретне рішення суду відповідно до контракту, який підписаний «Газпромом», а його просто не виконують. І тут справа не тільки у тому, що нам потрібні гроші, а це принципи права», – наголосив він. 

Нагадаємо, кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Відзначається, що для бажаючих підтримати Порошенка будуть організовані безкоштовні автобуси з регіонів. 

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий турLoading...
Loading...
Loading...