Новини » Політика 17 квітня, 2019, 15:39
Представник уряду в Раді: «Нафтогаз» або виконає зобов’язання, або Коболєв піде у відставку
ZIK
ZIK

Кабмін ухвалив постанову, що дозволяє «Нафтогазу» знизити ціну на газ. Натомість «Нафтогаз» вимагає, щоб із них зняли соціальні зобов’язання, щоб мати можливість стати абсолютним диктатором на ринку газу в Україні.

Про це заявив представник уряду в парламенті Вадим Денисенко під час телефонного включення у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Вадим Денисенко запевнив, що уряд не збирається відміняти соціальні зобов’язання «Нафтогазу» (ПСО).

«Уряд прийняв додаткову постанову, яка дозволяє «Нафтогазу» знизити ціну газу і не піднімати її, як цього вимагає МВФ. Оскільки із МВФ є домовленість про те, що у зв’язку із ситуацією на ринку, ціна може залишатися статично незмінною або навіть нижчою.

І саме тут починаються маніпуляції «Нафтогазу», зокрема, безпосередньо керівництва компанії, де заявляють, що у разі не зняття із них соціальних зобов’язань, вони не будуть знижувати ціну на газ», – зауважив Денисенко.

Представник уряду пояснив, що соціальні зобов’язання – це приблизно 60 мільярдів гривень на рік. І якщо ціна на газ несподівано піде вгору, то зі скасованим ПСО ціна для населення буде також різко зростати.

«Уряд не знімає жодних зобов’язань із «Нафтогазу», і ціна не повинна збільшуватися з 1 травня. Тому прем’єр Гройсман і поставив жорсткі умови: «Нафтогаз» або виконає ті зобов’язання, які покладає на нього держава, або Коболєв піде у відставку», – наголосив Вадим Денисенко.

Нагадаємо, «Нафтогаз» просить Кабмін ввести ринкові ціни на газ для населення з 1-го травня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 07:18 :02