live

Правда Зеленського: Щоб брехати, потрібно розумітися на правді, – депутат

ZIK
загрузка...
загрузка...

Зеленський до останнього нічого засадничого не говоритиме і намагатиметься перевести дебати в шоу. Я не думаю, що він буде брехати, адже для цього потрібно знати, як насправді, і казати протилежне.

Таку думку висловив народний депутат України Григорій Шверк у ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Депутат зауважив, що сьогодні за Володимира Зеленського говорять різні радники штабу, і часто говорять протилежні речі.

«Один радник команди Зеленського може заявити, що він є прихильником ліберальної економіки і це є правдою. Але потім виходить інший і наголошує, що потрібно провести аудит Нацбанку. І коли члени однієї команди говорять різні речі, це призводить до того, що серед прихильників Зеленського – половина за НАТО, а інша – проти», – пояснив Шверк.

Відтак політик прагне почути думку самого кандидата. Адже якщо він зараз нічого не скаже, то у разі обрання може говорити що завгодно.

«Вважаю, що Зеленський до останнього нічого засадничого не говоритиме і намагатиметься перевести дебати в шоу. Я не думаю, що він буде брехати, адже для цього потрібно знати, як насправді, і казати протилежне. Але ж Зеленський не знає, як насправді. Він не має фаху і достатньої кваліфікації, тому опиратиметься або на свої уявлення та знання, або на те, що йому скажуть консультанти», – впевнений Григорій Шверк.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Кандидат у Президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський».

Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах. Штаб Петра Порошенка також хоче розширити час дебатів з 60-ти до 90 хвилин.

Як повідомляли, стався збій у системі онлайн-бронювання безкоштовних квитків на майбутні дебати між кандидатами в Президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, які мають відбутися 19 квітня на НСК «Олімпійський» о 19.00.

Loading...
Loading...
Loading...