Порошенко заявив, що вже отримав перших 50 тисяч фунтів від BBC

Президент України Петро Порошенко. Фото: president.gov.ua/Микола Лазаренко

Британська телерадіомовна корпорація ВВС виплатила чинному Президенту України Петру Порошенку перший транш компенсації на суму 50 тисяч фунтів за новину про те, що він нібито платив юристу Президента США Дональда Трампа за організацію зустрічі в 2017 році, а також компенсує судові витрати.

Про це Петро Порошенко повідомив в ефірі ток-шоу «Пульс» на телеканалі 112 Україна 16 квітня.

Він розповів, що спершу зв’язався із Білим домом та повідомив, що подаватиме до суду на ВВС. Пан Порошенко додав, що в Білому домі йому порекомендували «не привертати до цього увагу», бо «правди все одно не знайдете».

«Я подав до суду. Я виграв кейс. Вперше в історії існування BBC діючий глава держави виграв справу, захистив честь свою, захистив честь України. І сьогодні на мій рахунок надійшов перший транш в 50 тисяч фунтів, які ВВС заплатила за компенсація як вибачення. Кожна копійка з цих коштів зараз буде перерахована на благодійність», – наголосив він.

Ідеться про текст, у якому йшлося, що сторона Петра Порошенка заплатила гроші за те, аби продовжити його зустріч з президентом США Дональдом Трампом. У ньому зазначали, що за це адвокату Дональда Трампа Майклу Коену перерахували 400 тисяч доларів. Статтю опублікували на сайті ВВС у травні 2018 року, однак невдовзі видалили. Ця інформація також звучала у програмі BBC на телебаченні.

Наприкінці березня британська служба BBC вибачилася перед президентом України Петром Порошенком і погодилася виплатити відшкодування за некоректний матеріал.

Нагадаємо, Порошенко подав до суду на BBC за матеріал про оплату ним зустріч зі з Трампом. У позові зазначалося, що BBC відмовилось опублікувати спростування або вибачення. Він також заявив, що 50 тис. фунтів компенсації віддасть на армію.

Loading...