Новини » Політика 17 квітня, 2019, 14:10
Парубій у програмі «DROZDOV»: «У мене питання: ви Україну хочете винести за дужки?»
ZIK
ZIK

Голова Верховної Ради Андрій Парубій не частий гість на українських телеканалах. Зазвичай, він намагається не особливо афішувати свої поглядів, обмежуючись тільки робочими моментами. Тому й так важливо почути те, що він хоче донести до ширшого загалу.

Телеканал ZIK відібрав найбільш резонансні заяви голови ВРУ, які він зробив в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» (прямі цитати подані в лапках).

Вибори президента-2019 – це боротьба двох концепцій, навіть не двох людей. «В одній концепції є все те, що я вважаю важливим. Натомість у другій, де Зеленський не говорить про свої погляди, але озвучують речники, що, виявляється, мову, культуру, історію і територію треба «винести за дужки». У мене питання: ви Україну хочете винести за дужки?».

Зеленський – це голограма. «Знаю його лише як актора. Я бачив уривками «Слугу народу», зокрема сцену, де розстрілювали парламент. Багато хто цьому аплодує. Чому? У цьому залі сидять Рафат Чубаров, Мустафа Джемілєв, Дмитро Ярош, багато бійців АТО, майданівці, волонтери».

Українці мали безліч питань і застережень щодо Грушевського. Те, що ми сьогодні називаємо зрадою – квіточки порівняно з тим, які застереження мали сучасники Скоропадського. «Якби тоді ми втримали українську державу, не було б Голодомору, знищення української інтелігенції та цілих поколінь дисидентів».

Коли один за кандидатів говорить, що треба на колінах прийти до Путіна, у мене виникає великий острах. «Ця людина вибачалась перед Кадировим і каже, що ми «шукатимемо рішення десь посередині». Ми не йшли в Росію. Там немає наших танків – це їхні танки стоять тут. І ця людина претендує на роль головнокомандувача?».

Петро Порошенко для мене є гарантією того, що він ні на дипломатичному, ні на мілітарному фронті не здасть інтересів України. «Так, коли було звільнено дві третини територій, окупованих росіянами, він давав наказ про український контрнаступ».

У нас є два вибори – стати на коліна і «домовлятися десь посередині» або боротись на морі, на суші та у повітрі за незалежність своєї країни.

Проукраїнська і проєвропейська більшість збережеться у парламенті, хто б не був обраний в парламентів. Ключові питання щодо безпеки держави ухвалюватимуться Радою так, як ухвалювались до того.

Перехід України до парламентської республіки. «Я переконаний, що всі питання економічні, соціальні, розвитку та реформування мають бути в парламенті та уряді. Втім, питання безпеки і закордонних справ мають бути прерогативою президента. Ці питання потребують негайних рішень у випадку агресії, що йде проти України».

Повне інтерв’ю можна переглянути на каналі ZIKу в YouTube

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 07:00 :46