Новини » Події 17 квітня, 2019, 14:15
Окупанти на Донбасі посилюють адміністративно-поліцейський режим, – розвідка
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, російське окупаційне командування посилює адміністративно-поліцейський режим на тимчасово окупованій території у Донецькій і Луганській областях.

Про це повідомляє прес-центр відомства.

При цьому, під керівництвом російських інструкторів активізовано проведення тренувань підрозділів «МДБ і МВС» щодо виконання завдань у разі введення т.зв. «правового режиму».

Разом з цим, збір різних підрозділів т.зв. «республіканських силових структур» для спільних тренувань і їх розташування для проживання на території спеціально обладнаних баз, призводить до чисельних конфліктів серед особового складу.

Так, 15 квітня ц.р. у результаті бійки між представниками різних підрозділів спеціального призначення «МДБ і МВС» більше десяти осіб отримали поранення, трьох госпіталізовано.

«Однією з причин конфліктів стало залучення до спільних тренувань особового складу т.зв. «правоохоронних органів» та осіб, призваних на військову службу, які звільнились у ц.р. після відбування покарання за скоєння злочинів, у т.ч. за дезертирство», – йдеться у повідомленні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 07:18 :10