live
Новини » Світ 75

На сайті французького уряду відкрили збір коштів на відбудову Нотр-Даму

Пожежа в Соборі Паризької Богоматері у Парижі, Франція. Фото: EPA-EFE/IAN LANGSDON
загрузка...
загрузка...

На сайті французького уряду з’явився розділ, в якому можна зробити пожертву на відбудову Собору Паризької Богоматері після руйнівної пожежі 15 квітня.

Про це повідомляє Європейська правда.

«Як відзначив президент Франції, собор буде повністю відбудований. Але ця реконструкція має свою ціну. Ось чому нам потрібна щедрість кожного», – йдеться у повідомленні уряду.

В уряді відзначили, що ініціативи зі збору коштів множаться у Франції і по всьому світу.

«Чотири структури взаємодіють з державою, щоб кожен зміг зробити свій внесок у прозорий та безпечний спосіб», – йдеться у повідомленні.

Такими організаціями стали Центр національних пам’яток (Centre des monuments nationaux), Фонд Нотр-Дам (Fondation Notre-Dame), Фонд спадщини (Fondation du Patrimoine) і Фонд Франції (Fondation de France). На їх сторінках можна зробити пожертву, розмір якої починається від 30 євро. Водночас є можливість внести довільну суму. В обмін на це людина, яка робить пожертву, отримує змогу скоротити свої податки.

Нагадаємо, на відновлення Собору Паризької Богоматері жертвують і великі концерни, і приватні особи. Сума пожертв сягнула 600 мільйонів євро.

Loading...
Loading...
Loading...