Новини » Економіка 17 квітня, 2019, 11:31
Microsoft планує випустити власні бездротові навушники для конкуренції з AirPods
Microsoft. Фото: EPA/EVERETT KENNEDY BROWN
Microsoft. Фото: EPA/EVERETT KENNEDY BROWN

Американська компанія Microsoft почала розробку конкурентоспроможних бездротових навушників, які, як вважають експерти, ймовірно, будуть мати також засоби шумозаглушення. Можливо, вони з’являться до кінця року.

Як стверджує сайт Thurrott, компанія Microsoft працює над новими навушниками-вкладишами. Їх мають намір створити в якості основного конкурента Apple AirPods, які набирають обертів у секторі бездротових навушників. Поки що Apple – це мабуть, єдина компанія, яка досягла балансу між розміром, ціною, звуком і надійністю. Інші компанії, такі як Jabra і Bose, запропонували незаперечні альтернативи AirPods, але, на думку експертів, нічого з того, що було б настільки простим у використанні, як модель Apple, повідомляє Naked-science.

Йдеться про розробку двох незалежних бездротових модулів навушників для лівого і правого вуха. Ця робота нібито ведеться під робочою назвою «Morrison», що, найімовірніше, відсилає до Джима Моррісона – фронтмена легендарної групи The Doors. У той же час, за словами деяких експертів, на ринку пристрій може бути представлений як «Surface Buds». Також пишуть, що навушники Microsoft отримають інтеграцію з інтелектуальним голосовим помічником Cortana. Крім того, згадується про наявність коштів шумозаглушення.

В кінці минулого року Microsoft почала продаж своїх перших бездротових навушників Surface Headphones. У них продумана схема управління і хороша безпровідна продуктивність, однак деяких покупців відштовхувала їх ціна в 350 доларів. В цілому новинка була визнана успішною, а тому наступний крок Microsoft в цьому напрямку виглядає цілком логічним.

Варто відзначити, що компанія Білла Гейтса – не єдина технологічна корпорація, яка щільно працює над конкурентною парою бездротових навушників. Раніше про подібні плани заявили в американській компанії Amazon, яка також має намір випустити свій пристрій для конкуренції з AirPods.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 15:55 :55