Новини » Київ 17 квітня, 2019, 17:55
Кредити для бізнесу: підприємці дізналися про нові джерела фінансування
<nbsp;>

16 квітня у Києві відбувся Третій Фінансовий Ярмарок для представників малого та середнього бізнесу України за участі фінансового сектору та міжнародних донорів.

Організатором заходу виступив Німецько-Український Фонд (НУФ) за фінансової підтримки Уряду Німеччини через банк розвитку KfW. Ярмарок пройшов у форматі конференції та нетворкінг-зони.

Представники бізнесу мали можливість дізнатися про програми з підтримки МСБ, що фінансуються урядом Німеччини через KfW та ЄС, а також про роль органів місцевого самоврядування у розвитку малого і середнього бізнесу.

<nbsp;>

У межах заходу було оголошено про запуск нової програми «Підтримка ЄС для Сходу України. Доступ до фінансування», яка впроваджуватиметься банком KfW через НУФ та націлена на відновлення фінансування МСБ на підконтрольній території Донецької та Луганської областей.

«Я радий оголосити про новий етап підтримки українських МСБ. Метою нашого проекту є відновлення кредитування, а також взаємної довіри між МСБ та фінансовими установами на підконтрольній території Донецької та Луганської областей» – зауважив директор офісу Німецького державного банку розвитку KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке.

<nbsp;>

Захід відвідали сотні малих і середніх підприємців, серед почесних гостей –Надзвичайний і Повноважний посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернст Райхель, посол Європейського Союзу та голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі, директор офісу Німецького державного банку розвитку KfW в Україні Лутц Хорн-Хааке, а також заступник голови Національного банку України Катерина Рожкова.

Свої пропозиції для малого та середнього бізнесу представили банки-партнери АБ «Укргазбанк», ПАТ «Мегабанк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «Кредитвест Банк», ПАТ «Кредобанк», ПАТ «Банк Львів», АТ «Прокредит Банк», АТ КБ «Приватбанк», ПАТ «Пиреус Банк», АТ «ОТП Банк» та ТОВ ОТП Лізинг.

Довідка:

Німецько-Український Фонд (НУФ) – неприбуткова установа, яка здійснює підтримку фінансування мікро, малих та середніх підприємств України шляхом надання їм кредитів через банки-партнери для здійснення інвестицій в основний та обіговий капітал, а також партнер українського малого та середнього бізнесу вже протягом 20 років. Фонд було засновано Національним банком України, Міністерством фінансів України та німецьким державним банком KfW, який за дорученням німецького уряду фінансує програми розвитку у всьому світі. З початку діяльності НУФ в 1996 році, в межах його програм підтримку фінансування отримали понад 162 000 субєктів малого та середнього бізнесу на загальну суму близько 754 млн євро.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 17:24 :43