Новини » Спорт 17 квітня, 2019, 18:14
Клуб Першої ліги «Інгулець» сенсаційно став першим фіналістом Кубка України з футболу
ingulec.com
ingulec.com

Команда «Інгулець» з смт Петрове Кіровоградської області, яка наразі займає сьоме місце у Першій лізі футбольного чемпіонату, сьогодні, 17 квітня, на своєму полі вдома обіграла учасника Ліги Європи УЄФА луганську «Зорю» (2:1) у півфінальному матчі Кубка України сезону-18/19.

Перший м’яч на домашньому стадіону «Інгульця» у селищі Петрове у складі господарів забив на 15-й хвилині Євген Запорожець, який завершуючи комбінацію своїх партнерів, з меж штрафного майданчика влучно пробив у правий нижній кут воріт – 1:0. А на 38-й хвилині уже Артем Щедрий від лівої бровки пробив зі штрафного і круглий, перелетівши через усіх гравців, рикошетом від газону залетів у дальню, ліву від кіпера «Зорі»  дев’ятку – 2:0.

Однак на перерву суперники пішли за рахунку 2:1. Уже в компенсований до першого тайму арбітром час Євген Чеберко відіграв один м’яч. В цьому епізоді не обійшлося без рикошету від оборонця господарів.

У другому таймі багато атакувала «Зоря», але відіграти другий м’яч представник Прем’єр-ліги так і не зумів. Не допомогли і сім компенсованих арбітром Дмитром Кутаковим хвилин. Оборона «Інгульця» вистояла, тож команда з смт Петрове виграла і тепер зіграє у фіналі Кубка України!

Нагадаємо, на шляху до півфіналу «Інгулець», з яким із серпня 2016 року працює головний тренер Сергій Лавриненко, обіграв «Колос» з Ковалівки – 1:0, горностаївський «Мир» – 3:0 та львівські «Карпати» – 1:1 (по пенальті – 5:4). «Зоря» перемогла чернігівську «Десну» – 1:1 (по пенальті – 5:4) та ФК «Львів» – 1:0.

Сьогодні, 17 квітня, пройде і друга півфінальна кубкова гра. Лідер Першої ліги «Дніпро-1» о 18:30 приймає чинного володаря почесного трофею донецький «Шахтар». Матч у прямому ефірі транслюватиме телеканал «2+2».

На попередніх стадіях «Дніпро-1» взяв гору над запорізьким «Металургом» – 2:0, луцькою «Волинню» – 2:1 та полтавською «Ворсклою» – 2:0. «Шахтар» у свою чергу залишив за бортом турніру донецький «Олімпік» – 3:2 та київське «Динамо» – 1:1 (по пенальті – 4:3).

Додамо, що фінальний матч Кубка України-2019 відбудеться 15 травня на «Славутич-Арені» у Запоріжжі.

Нагадаємо, Кубок незалежної України з футболу проводиться з 1992 року. Найчастіше почесним трофеєм володів донецький «Шахтар» – 12 разів (1995, 1997, 2001, 2002, 2004, 2008, 2011, 2012, 2013, 2016, 2017 та 2018 роки). 11 перемог у фіналах мають київські динамівці (1993, 1996, 1998, 1999, 2000, 2003, 2005, 2006, 2007, 2014, 2015), дві – одеський «Чорноморець» (1992, 1994), по одній – полтавська «Ворскла» (2009) та сімферопольська «Таврія» (2010).

2019-04-20 15:43 :44