Каплін зізнався про мінімальні суми хабарів у Генпрокуратурі

ZIK

Немає малих хабарів у Генеральній прокуратурі. Там все починається від мільйона, двох, трьох. Навіть коли зарплата Генпрокурора буде 5 мільйонів гривень на місяць, але він налаштований красти і робити бізнес на Генеральній прокуратурі, то це відбуватиметься.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK повідомив народний депутат України Сергій Каплін.

Нардеп заявив, що він – майбутній Президент України. А зарплата Президента, за словами Капліна, має бути така сама, як і в більшості українців.

«У Президента має бути така зарплата, яка відповідає середньостатистичному рівню в Україні. І це не пафос і не популізм. Місія Президента – бути плоттю і кров’ю свого народу. Його місія – жити між народом, дбати про кожного українця, бути максимально відкритим», – наголосив Сергій Каплін.

Народний обранець вважає, що саме таким чином можна повернути довіру до інституту президенства в Україні.

«Президенту треба дати машину, водія, охорону, житло і 10-20 тисяч гривень зарплати – і нехай живе. Нехай 5 років працює в такому режимі. От тоді люди будуть йому довіряти. Нехай Президент знає, як люди прості живуть! От я депутат ВРУ, і якщо я 2 тижні не приїду на округ, якщо не поговорю з людьми, між нами сформується якесь нерозуміння, відірваність і так далі.

Тому політик зобов’язаний бути  серед людей. Кожного дня він повинен спілкуватися з людьми, щоб знати, які у них проблеми та які їхні настрої. Президент – це полководець, який має бути в окопі з солдатами. Це дуже важлива умова успішного президента – бути серед людей і жити як люди», – акцентував Сергій Каплін.

Нагадаємо, Сергій Каплін спрогнозував, що після виборів в Україні буде велика політична криза, зокрема через конфлікт Президента з парламентом та урядом.

Loading...