live

Інсайд з переговорів про дебати: депутат заявляє, що прихильникам Зеленського уже роздали квитки

ZIK
загрузка...
загрузка...

Команда Володимира Зеленського вже роздала квитки на дебати між кандидатами на пост Президента своїм прихильникам у фан-зоні перед сценою на НСК «Олімпійський».

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив депутат Київської обласної ради (фракція «Солідарності») Олександр Горган.

Політик поділився «інсайдом» з переговорів штабів кандидатів на пост Президента щодо проведення дебатів.

«Виявляється, сцена, яку ставить команда Зеленського, вона вже стоїть біля секторів, квитки на які вже розповсюджені серед прихильників Зеленського. Звичайно, команда Порошенка каже, що має бути якийсь паритет, бо як будуть кандидати виступати, а перед сценою – тільки прихильники Зеленського? Так теж не можна, давайте частину цих секторів. Ви ділите країну на дві частини, ми роздаємо квитки всім», – переказав діалог між штабами Олександр Горган.

Депутат уточнив, що квитки своїм прихильникам команда Володимира Зеленського роздала саме у фан-зоні перед сценою, і навіть у таких дрібницях, каже політик, відбуваються маніпуляції і сторони не можуть дійти згоди.

Олександр Горган поінформував, що нардеп і юрист Руслан Князевич звернувся до Центрвиборчкому щодо змін до положення для того, щоб Петро Порошенко та Володимир Зеленський взяли участь у дебатах на стадіоні, а потім мали можливість переїхати у студію Суспільного і виступити там.

«Також розглядали можливість, щоб дебати на НСК «Олімпійський» ЦВК визнала як такі, що проводять згідно зі статтею 62 Закону, і сигнал роздавався на регіональні канали з НСК «Олімпійський». Але остаточного рішення щодо цього питання поки що немає», – зазначив Олександр Горган.

Нагадаємо, 16 квітня команди кандидатів у Президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Кандидат у Президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Речник штабу підтвердив: Президент готовий побувати у п’ятницю на двох дебатах. Штаб Петра Порошенка також хоче розширити час дебатів з 60-ти до 90 хвилин.

Як повідомляли, у системі онлайн-бронювання безкоштовних квитків на майбутні дебати між кандидатами в Президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком, які мають відбутися 19 квітня на НСК «Олімпійський» о 19.00, стався збій.

Читайте більше новин на тему: дебати

Loading...
Loading...
Loading...