Новини » Економіка 17 квітня, 2019, 12:14
Гройсман похвалився соціальним забезпеченням військових
ZIK
ZIK

За три роки роботи уряду вдалось збільшити фінансування не лише для модернізації армії, а й для соціального забезпечення військових. Цей показник зріс у 1,6 разів.

Про це на засіданні уряду, яке транслював телеканал ZIK, заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, звітуючи про три роки своєї роботи.

Він наголосив: фінансування безпеки і оборони є одним із найголовніших пріоритетів. На ряду зі зростанням фінансування на модернізацію війська, уряд намагається і посилювати соціальне забезпечення воїнів.

«За цих декілька років ми в 1,6 рази збільшили грошове забезпечення військовослужбовців. Фактично, сьогодні мінімальна заробітна плата усіх, хто працює в сфері оборони та безпеки, становить не менше 9 тисяч, а у військових – не менше, як 10 тисяч», – зазначив прем’єр.

Окрім того, за його словами, уряду вдалось забезпечити житлом майже 5 700 військових – почалась розбудова нових гуртожитків та соціальної інфраструктури для бійців.

«У тому числі, йдеться і про нацгвардійців та ДСНС», – зауважив Гройсман.

Так, за його словами, ще у 2016 році зарплата ДСНСників становила 3 200 грн. Натомість сьогодні жоден надзвичайник не отримує менше, як 9 тисяч гривень.

Також уряд займається забезпеченням житлом поліцейських та працівників цієї структури.

«Окрім того, ми сконсолідували і видали 130 тисяч земельних ділянок для учасників АТО – все те, що було передбачено українським законодавством», – підкреслив Володимир Гройсман.  

Як повідомлялось раніше, Володимир Гройсман заявляв, що уряд переглянув фінансове забезпечення нацгвардійців та військових. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 15:48 :51