live

Головне «не нарватися»: Президент зізнався про проблему із введенням ринку землі

ZIK
загрузка...
загрузка...

Чинний парламент не використав повністю свій потенціал, оскільки треба ухвалити низку законопроектів, які дадуть можливість запустити прискорювач розвитку економіки. Але й уряд не саботує внесення, зокрема, законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Тож зараз дуже важливо не «нарватися» на неоднозначності у документі.

Про це Петро Порошенко заявив під час Публічної дискусії експертів за участі Президента, яку транслював телеканал ZIK.

«Я не приймаю позицію, що уряд саботує внесення законопроекту про обіг земель сільськогосподарського призначення. Це є політика і найбільший відсоток схвалених законопроектів є якраз у Президента. І не тому, що я можу провести будь-який законопроект, бо це неправда, я не маю такої можливості, а тому, що я стараюсь подавати ті законопроекти, які мають шанси на проходження», – сказав Порошенко.

Він підкреслив: проблема не внести законопроект, а «провести» його.

«Якщо б мова перед виборами йшла про подібну ініціативу, то це була б абсолютно безнадійна затія. Адже, була б організація збору підписів і не лише. Всі технології були задіяні, намагалися провокувати різні питання для того, щоб зупинити процес. Я вважаю, що цей парламент не використав свій потенціал, нам треба робити пакет законопроектів, який дозволить запустити прискорювач розвитку економіки держави», – зазначив Президент.

Водночас Порошенко наголосив: зростання добробуту українського громадянина неможливе без вирішення складних питань, однак цього не до кінця розуміють його опоненти, позиція яких, часом «демонструє некомпетентність».

«Я чесно і публічно про це говорю більше п’яти років, але ніколи не схибив. Цю позицію і аналогічну повинні займати мої опоненти. Займіть позицію і тримайте, бо мене обурює те, що виходять представники штабу Зеленського, які самі до кінця не знають, чи до нього належать. Один каже, що підтримує аудит Нацбанку, інший – що це не потрібно. І не зрозуміло, що про це все думає Зеленський. Однак точно можу сказати: аудит Нацбанку відбувається щорічно, публікуються результати, бо без цього неможлива співпраця з МВФ, а також співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями. Тому все це демонструє некомпетентність, люди не розуміють, про що вони говорять, і дуже шкода. Тому дуже важливо зараз не нарватися на ринок, зокрема, на питання ринку землі», – додав Порошенко.

Нагадаємо, кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко погодився на дебати 19 квітня о 19:00 на НСК «Олімпійський». Відзначається, що для бажаючих підтримати Порошенка будуть організовані безкоштовні автобуси з регіонів.

Loading...
Loading...
Loading...