Новини » Політика 17 квітня, 2019, 12:31
Андрій Парубій: Вибори президента України – це боротьба двох концепцій
ZIK
ZIK

У першій концепції є все те, що вважається фундаментальним для держави. Натомість у другій речники Зеленського кажуть, що українські мову, культуру, історію та територію треба «винести за дужки».

Про це в ефірі хард-ток-шоу «DROZDOV» на телеканалі ZIK заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

Він зазначив, що його мотивацією для початку політичної діяльності були ідея української державності, українська мова та її культура і церква.

«Це так само було і НАТО. Нагадаю, я один з перших політиків, який ще у 90-их сказав, що Україна має бути у Північноатлантичному альянсі. Це так само національна безпека та оборона – захист української держави. Саме ці речі мене мотивували протягом всіх цих років», – каже парламентар.

Відтак, розповідає він, одними з перших питань, які він ініціював на посаді голови Верховної Ради, були декомунізація, звернення до вселенського патріарха та квоти на радіо та телебаченні.

«Так само були питання мови та НАТО. Ще до того, як ми внесли свої євроатлантичні прагнення до Конституції, я був одним з ініціаторів того, щоб у законодавстві відновили напрям України до НАТО», – зазначив Андрій Парубій.

Тому, наголошує він, другий тур виборів президента України найперше буде боротьбою двох концепцій, а не просто двох кандидатів.

«У одній концепції є все те, що я вважаю надважливим. Натомість у другій концепції, де, на жаль, Зеленський не говорить про свої погляди, але його речники їх озвучують. Я раптом чую, що його речник, колишній член «Партії Регіонів», каже, що, виявляється, мову, культуру, історію та територію треба «винести за дужки». У мене питання: ви Україну хочете винести за дужки?», – заявив голова ВРУ.

Тому, підкреслює він, все, що озвучують речники кандидата Володимира Зеленського, глибоко суперечить всьому тому, що для нього є надважливим.

«Ідентичність нашої держави – це основа того, за що не тільки ми, а й наші предки віддавали свої життя. Коли це все хочуть «винести за дужки», для мене це є знаком тривоги, велика небезпека, підстава мобілізовуватись і робити все можливе, щоб ця друга концепція не мала успіхів», – розповідає нардеп.

Нагадаємо, Андрій Парубій заявив, що Володимир Зеленський – така ж небезпека для держави, якою був Віктор Янукович. Мовляв, «Зе» – модернізована версія «легітимного».

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:38 :06