Новини » Політика 16 квітня, 2019, 11:39
З-під варти звільнили потенційних терористів, – радник Президента про Савченко і Рубана
ZIK
ZIK

Надію Савченко та Володимира Рубана звинувачують у підготовці терактів, навіть вилучали боєприпаси. Тому звільнення з-під варти потенційних терористів – гостро негативне явище. До того ж від Савченко можна очікувати чого завгодно, адже її психологічний стан – нестабільний.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK заявив радник Президента України Юрій Бірюков.

Він наголосив: Надію Савченко та Володимира Рубана звинувачували в підготовці теракту у Києві. Тож звільнення з-під варти «потенційних терористів» оцінює «гостро негативно».

«У питанні юридичних тонкощів я не розбираюсь, я не юрист. Однак, до самих фактів – Рубана затримали із зброєю, боєприпасами. Але терористів спокійно звільнили», – зауважив Бірюков.

Він зазначив: частина людей зараз намагається вловити «пориви вітру» і починає ухвалювати «дивні рішення».

«Я трішки знаю історію Надії Савченко – дещо глибше, ніж те, що лежить на поверхні. Тому від неї чекати можна чого завгодно. У тому числі – повторення легендарних походеньок у 79-ій бригаді, коли вона готувалась до відправки в Ірак, і в самому Іраці. Я не вважаю її психічно стабільною», – розповів радник Президента.

Водночас, відповідаючи на запитання, чи Надія Савченко з’явиться у ВР наступного пленарного засідання, він зазначив: порядок денний наступного тижня, більшою мірою, вирішуватиметься у виборчу неділю. Тому зараз важко робити якісь прогнози.

«Зараз країна перебуває у стані жорсткої політичною турбулентності, тому зараз говорити про якісь прогнози – справа невдячна», – вважає Юрій Бірюков.

Як повідомлялось раніше, Броварський суд Київської області ухвалив звільнити з-під варти Володимира Рубана та Надію Савченко просто в залі судових засідань. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 05:01 :36