live

Вчені з США хочуть змінити орбіту супутника астероїда

Астероїд Дідім

Відомо, що NASА запустить супутник DART (Double Asteroid Redirection Test) за допомогою ракети-носія Falcon 9 з бази Ванденберг в Каліфорнії, США. Експеримент проводитимуть на відстані 11 мільйонів кілометрів від Землі, а його результати послужать перевіркою одного із способів зрушити з орбіти невеликий супутник за допомогою кінетичної сили від удару.

Про це повідомляє Рoliteka.

Вчені супутник DART обійшовся в майже 70 мільйонів доларів. У прес-службі NASА стверджують, що це перший в історії людства запуск космічного корабля, кінцевим пунктом якого буде зіткнення з астероїдом на високій швидкості.

«Місія DART в даний час націлена на запуск в червні 2021 року за допомогою ракети Falcon 9 з комплексу Space Launch Complex 4E на авіабазі Ванденберг в Каліфорнії. Використовуючи сонячні електричні двигуни, DART перехопить маленький місяць астероїда Дідім в жовтні 2022 року, коли астероїд буде знаходитися в межах 11 мільйонів кілометрів від Землі», – зазначено в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що виявлений в 2004 році астероїд Апофіс своєю поведінкою викликав занепокоєння вчених усього світу: як видно катастрофи на Землі не уникнути. Астероїд Апофіс цілком реальне космічне тіло, яке не раз привертало вчених світової науки до своєї крижаної персони.

Ні, це не з розряду гіпотез про горезвісну Нібіру, ​​це реальна загроза яка несе своєю масою і активністю смерть. Невідомо в точності, чи є якийсь «план Б», який відпрацьовується в різних країнах на випадок «зіткнення з безоднею». Однак, за твердженням російського вченого, фахівця Інституту динаміки геосфер РАН Валерія Шувалова, сьогодні у людства немає коштів, щоб змінити траєкторію астероїда.

Як повідомлялось раніше, страшна небезпека загрожує Землі – до нас мчить величезний астероїд.

Loading...
Loading...
Loading...