Новини » Суспільство 16 квітня, 2019, 12:08
У світі фіксують потроєння випадків зараження кором
Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерел

Всесвітня організація здоров’я повідомляє, що число випадків захворюваності на кір, зареєстрованих у всьому світі за перші три місяці 2019 року, зросло втричі у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на ВВС.

ВООЗ зазначає, що попередні дані вказують, що у всіх регіонах світу спостерігаються спалахи захворюваності.

«Кількість випадків захворюваності на кір, зареєстрованих у всьому світі за перші три місяці 2019 року, збільшилася втричі у порівнянні з аналогічним періодом минулого року», – зазначили в організації.

Зокрема, в Африці спостерігається найбільше зростання – на 700%.

При цьому у ВООЗ заявили, що реальні цифри можуть бути набагато більшими, оскільки тільки 1 з 10 випадків у світі фіксується статистикою.

Підкреслюється, що Україна, Мадагаскар та Індія найбільше постраждали від цієї хвороби, з десятками тисяч зареєстрованих випадків на мільйон людей. Спалахи кору також зафіксовані у Бразилії, Пакистані та Ємені, де сталося багато смертей – в основному серед маленьких дітей.

Але при цьому збільшення кількості випадків спостерігається і в країнах з високим рівнем охоплення вакцинацією – у США та Таїланді.

ООН стверджує, що кір можливо заздалегідь попередити правильними вакцинами, але глобальний рівень першої стадії імунізації «зупинився» на рівні 85% з 95%, необхідних для уникнення спалахів хвороби.

Нагадаємо, понад 39 тис. українців захворіли на кір з початку 2019 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 19:02 :25