Новини » Політика 16 квітня, 2019, 0:10
У Москві вже ворога немає – триває акція «знищ рейтинг Порошенка», – Чорновіл
ZIK
ZIK

Зараз триває кампанія «знищ рейтинг Порошенка». Тобто ворог є лише в Києві, а в Москві ворога вже немає.

Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив політолог Тарас Чорновіл.

Він зауважив, що чимало політиків, які балотувалися на вибори президента, але не пройшли до другого туру, сьогодні підтримують Володимира Зеленського, однак офіційно про це не заявляють.

Політолог закликав таких політиків висловити свою офіційну позицію, щоб потім відповідати за помилки.

«Я розумію, що є люди, які підтримували Юлію Тимошенко. Хтось щиро підтримав Анатолія Гриценка. Але зараз вони не висловилися про підтримку Зеленського, бо якось соромно і для майбутньої кар’єри не зручно.

Тобто продовжується така тактика: ми формально не кажемо, що ми активно за Зеленського, але вся сила з усіх боків кинута щоб одне доказувати, який поганий Порошенко. Ворога в Росії вже немає. Ворог є тільки в Києві. Тобто в цій ситуації це називається так: ми не говоримо, що ми за Зеленського, але ми на нього з усіх сил працюємо»,– зазначив Тарас Чорновіл.

Він наголосив, що за те, що робиться на цих виборах, кожен українець має взяти на себе певну відповідальність.

«Відповідальність моральну. Іншої не буде. Але коли раптом виявиться, що той, на чию користь попрацювали, зробить щось дуже страшне, а це може бути, щоб люди визнали, що це вони у цьому винні»,– підкреслив Чорновіл і додав, що особисто він за свої помилки несе відповідальність і про них пам’ятає.

Нагадаємо, екс-нардеп, генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко заявив про ймовірність громадянської війни у випадку перемоги Зеленського.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:09 :50