Новини » Львів

У Львові відбудеться Zero Waste Fest 2019

У суботу, 20 квітня, у Львові відбуватиметься Zero Waste Fest 2019. Цьогорічний фестиваль матиме п’ять зон, які відповідають принципу «нуль відходів»: Відмовся – Зменш – Скористайся знову – Віддай на переробку – Компостуй.

«Zero Waste Fest – це гарна нагода не просто замислитись над особистим впливом на довкілля, але й практично ознайомитись з величезною кількістю екопрактик, які вже сьогодні львів’яни можуть застосовувати у повсякденному житті в місті», – зазначила Ірина Миронова, співзасновниця ZeroWasteLviv.

Завдяки партнерам Фестивалю «Зелена коробка» буде організовано роздільний збір вторсировини. А «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» проведе обмін одягом та книгами. На Фестиваль приїде й ЕкоБус, тож організатори заохочують львів’ян принести люмінесцентні лампи та батарейки й здати їх на утилізацію. Також містян заохочують принести дрібну електронну техніку, що вже вийшла з ладу, – ініціатива «Коло» допоможе надати їй друге життя. Навіть місце для пакетів з пакетами знайдеться на Фестивалі – з них виготовлять арт-об’єкт, а тоді відправлять на переробку.

«Обов’язково завітайте на сторінку події у мережі фейсбук й ознайомтесь, що достеменно можна принести», – запрошують організатори.

У межах події відбудуться 8 майстер-класів, на яких можна буде власноруч виготовити корисні в побуті речі, які ще й допомагатимуть зменшити кількість сміття.

«Для прикладу, учасники зможуть сплести авоську, яка замінить поліетиленовий пакет, виготовити вощені серветки й більше не доведеться класти канапку до пакетика чи загортати продукти в харчову плівку. Закінчився бальзам для губ й не знаєте, куди діти тубу від нього – приносьте і наповніть власноруч приготованим, а заодно, і мило спробуєте зварити. А ще у дуже цікавій локації – на одному з дахів! FESTrepublic в саду-городі -відбудуться майстер-класи з компостування та міського городництва», – розповідають організатори.

Участь у майстер-класах за попередньою реєстрацією.

Фестиваль буде цікавим та корисним як для вже досвідчених екоактивістів, так і для тих, хто лише починає замислюватись про важливість збереження довкілля. В рамках лекторію буде обговорення з кращими експертами, що ж відбувається на законодавчому рівні у сфері поводження з відходами, як започаткувати сортування відходів та компостування в ОСББ, які речі й підходи звичні для мандрівництва можуть бути корисними для безсміттєвого життя в місті.

Також буде ярмарок та фудкорт.

«Якщо у вас ще немає багаторазових торбинок на всі смаки, бамбукової зубної щітки, твердого шампуню чи металевої трубочки – приходьте на фестиваль. Частунки теж будуть без одноразової тари», – додають організатори.

Відбудеться фестиваль на території! FESTrepublic (вул. Старознесенській, 24−26).Loading...