Новини » Події 16 квітня, 2019, 3:30
У Луганській області викрили 11 фактів незаконного використання радіочастотного ресурсу

У 2018-2019 роках на Луганщині було викрито та припинено 11 фактів незаконного використання радіочастотного ресурсу у районі проведення операції Об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації.

«У 2018-2019 роках у Луганській області співробітники СБУ викрили та припинили одинадцять фактів незаконного використання радіочастотного ресурсу у районі проведення операції Об’єднаних сил», – йдеться в повідомленні.

Така діяльність порушує встановлені правила використання радіочастотного ресурсу та створює передумови для блокування або шкоди процесу обробки інформації, яка передається в мережах електрозв’язку, у тому числі, у радіомережах військових підрозділів та правоохоронних органів України в районі проведення ООС, зазначили у ВЦА.

«У Попаснянському, Новоайдарському районах, містах Щастя й Сєвєродонецьк оперативники спецслужби виявили факти використання радіостанцій та антенного обладнання при наявності прострочених ліцензій або взагалі без них, ведення радіопереговорів у районах, не передбачених ліцензійними умовами», – зазначено в повідомленні.

Крім того, для недопущення негативних наслідків з порушниками встановлених правил користування ресурсом проводиться роз’яснювальна робота.

«Мешканця Старобільська, який нелегально використовував радіоелектронний засіб та спричинив блокування інформації в мережі органів влади, правоохоронних органів та військових підрозділів, у минулому році притягнено до кримінальної відповідальності. Радіообладнання конфісковано у прибуток держави», – проінформували у ВЦА.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 18:06 :18