Новини » Київ Читать эту новость на русском

У Києві відкриють унікальну виставку ікон на ящиках з-під набоїв

Джерело: facebook.com/olaf.clemensen

Сьогодні в Софії Київській презентують ікони на ящиках з-під набоїв авторства Софії Атлантової та Олександра Клименка – «Страсний цикл». Ікони написано в пам’ять про загиблих під час російсько-української війни. А саму виставку присвячено п’ятим роковинам від початку АТО на Донбасі.

Про це повідомляє «Вечірній Київ».

«Захопившись виборами, ми можемо забути про дуже важливі, як на мене, події, що відбулися цими днями п’ять років тому», – зазначає організатор виставки Олаф Клеменсен. – Це захоплення Слов’янська російськими терористами і початок АТО. Ці дати можна вважати офіційним початком російсько-української війни на Донбасі. Символічно, що початок війни нерідко співпадає зі «Страсним тижнем» у католиків або православних і греко-католиків. Зазвичай, дата початку війни і «Страсті Господні» навіть якщо не співпадають повністю, то завжди немов перемовляються між собою... такий собі діалог скорботи... Цикл робіт на тему «Господніх страстей», у першу чергу, присвячено усім загиблим на цій війні українським військовим, а також цивільним – її невинним жертвам... Я думаю, про усіх них цими днями потрібно згадати і помолитися за їхній упокій...».

Відкриття виставки проходитиме у виставковому залі «Хлібня», в Національному заповіднику «Софія Київська», на вул. Володимирська, 24 о 17.00 год.

Вхід вільний.

Loading...