Новини » Події 16 квітня, 2019, 1:30
У Британії розслідують справу щодо викрадення Тігіпком своїх онуків

Скотланд-Ярд розслідує справу щодо одного з найбагатших і найвпливовіших людей України через викрадення й вивезення двох онуків з британським громадянством з Великої Британії до України.

Про це повідомляє BBC Україна.

Суддя постановив, що банкір і промисловець Сергій Тігіпко допомагав своїй дочці Ганні ігнорувати ухвалу Високого суду Лондона і залишатися у Києві, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд наказав пані Тігіпко повернутися до Лондона, де живе батько дітей, який має британське громадянство, щоб вони могли з ним бачитись.

Сама пані Тігіпко каже: все що вона зробила відтоді, як чоловік покинув її у 2015 році, «було заради добробуту її дітей і ні для кого більше». Вона додала, що діти були «щасливі і зараз живуть в Україні», пише видання.

Наголошується, що імена Сергія і Ганни Тігіпко дозволено публічно оголосити після виняткового для подібних справ рішення судді.

Зазначається, що на думку суду, діти «зазнавали шкоди» через розлучення з батьком. Суддя постановив, що публічність може змусити матір та діда повернути дітей.

Ганна Тігіпко зустрілася з батьком дітей у 2010 році, а одружилась із ним у 2012-му. Вони оселилися у Північному Лондоні і народили двох доньок. Але наприкінці 2015 року батько оголосив про розірвання шлюбу, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що спочатку Ганна Тігіпко була цілком не проти залишитися в Лондоні. Вона заснувала клініку на Гарлі-стріт. За допомогою матері вона купила за 9 млн фунтів стерлінгів будинок у Гемпстеді, одному з найдорожчих районів столиці, популярному серед російськомовних.

За даними видання, батько дітей жив поруч зі своєю новою дружиною. Але потім Ганна Тігіпко також зустріла нового чоловіка і одружилася з ним в 2017 році в Україні.

У листопаді 2017 року вона взяла дівчат у поїздку до Києва – і залишилася в Україні, порушивши таким чином угоду з їхнім батьком. Вона продала будинок у Гемпстеді і відмовилася від бізнесу на Гарлі-стріт, наголошує видання.

Зазначається, що у квітні 2018 року Високий суд постановив, що вона має повернутися до Лондона – але вона послідовно ігнорувала неодноразові постанови суду.

Суддя Джастін Мостин виявив, що їй у цьому допомагав її батько Сергій. Він був повністю задоволений «його глибокою співучастю», заявив він у своїй ухвалі. Оскільки жодного поступу у справі не було, батько дівчат зробив винятковий крок і попросив назвати імена дідуся й матері. Він сподівався, що це спонукає їх повернути дітей, йдеться у повідомленні. 

Сергій Тігіпко – один з найбагатших і найвпливовіших людей в Україні. Мільярдер був союзником колишнього президента України Віктора Януковича і був віце-прем’єром у його адміністрації, а також двічі сам балотувався на посаду президента. Останніми роками Тігіпко зосередився на своїх бізнес-інтересах, і сказав суду, що він більше не має політичних інтересів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 17:20 :40