Новини » Політика 16 квітня, 2019, 4:45
Тотальний аудит: у команді Зеленського заявили про намір ревізії основних галузей
ZIK
ZIK

Провівши аудит по основних базових галузях, ми хочемо чітко зрозуміти і показати народу України, в якому стані сьогодні перебуває держава Україна, і з якого етапу ми беремо відповідальність на себе.

Це зауважив ідеолог команди Володимира Зеленського Руслан Стефанчук в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Представник Володимира Зеленського підкреслив, що чи не найгірші помилки державного управління – це руйнування довіри до банківської системи: «Якщо руйнується така довіра, то гроші, як кров, у державі ходити не будуть».

Руслан Стефанчук розповів про кілька механізмів, які пропонує їхня команда для покращення банківської сфери.

«По-перше, ми бачимо можливість для іноземних банків увійти зі своїми гарантіями та європейськими стандартами в Україні. Адже знаємо, що зараз із цим є велика проблема.

По-друге, єдині стандартизовані правила для існуючою банківської системи – вони не повинні координуватися ні з боку Адміністрації Президента, ні будь-ким іншим. Ми взагалі хочемо прибрати кураторів по всіх напрямах, які стосуються Адміністрації Президента», – пояснив Стефанчук.

Зокрема він зазначив, що основна ідея їхньої роботи – це аудит головних сфер життєдіяльності держави.

«Після 21 квітня Володимир Зеленський хоче зрозуміти, в якому стані отримує країну. Тобто ми прагнемо зафіксувати точку, з якої починається вже наша робота. Такий аудит базуватиметься за участі роботи тих органів, які є в Україні, але також ми залучатимемо у великому обсязі міжнародні експертні установи», – запевнив Руслан Стефанчук.

Як повідомляли, міжнародне інформаційне агентство Reuters опублікувало матеріал про те, що Володимир Зеленський прагне переконати інвесторів, що зможе підтримувати програму МВФ.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 12:40 :07