Експерт пояснив, чому штаб Зеленського намагається сховати свого кандидата від виборців

ZIK

Складається враження, що насправді Володимир Зеленський не має жодного розуміння щодо ключових питань, які би не викликали потім запитань як у суспільства, так і у штабу.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Васильєв.

Коментуючи можливість проведення дебатів 19 квітня за участю обох кандидатів, пан Васильєв сказав, що в нього таке відчуття, що штаб пана Зеленського буде намагатися робити все можливе для того, щоб їх кандидат не проявляв себе напряму.

«Якщо два штаби кандидатів сьогодні будуть зустрічатися й обговорювати якісь можливості, – це вже добре. Думаю, що його команда буде намагатися робити 19 квітня величезне шоу», – зазначив політичний експерт.

Ведучий поцікавився, чи все ж таки Президент прибуде на дебати до Володимира Зеленського на НСК Олімпійський, якщо їхні штаби не домовляться. У відповідь експерт сказав, що згідно із законом обидва кандидати мають бути на «Суспільному» о 19:30 для того, щоб провести жеребкування згідно із законодавством, тому це важко уявити в умовах величезних корків у Києві.

«Навіть якщо розраховувати на гелікоптер, то що можна зробити за 15 хвилин? Це буде масовка, влаштована паном Зеленським, там не буде жодної дискусії і змістовної розмови. Там не буде дебатів, це буде просто присутність. Треба хоча б одну годину на серйозну розмову щодо ключових питань і викликів, які є в державі», – вважає Васильєв.

Окрім цього, пан Васильєв зауважив, що якщо людина планує бути гарантом Конституції, то починати з невиконання закону, навіть якщо це не передбачає якихось санкцій, це є дуже погано для можливого президента.

«Я думаю, що в пана Зеленського не буде великого бажання виконувати закон і їхати на «Суспільне». Але я б на місці штабу і пана Зеленського дуже серйозно задумався, що це поганий початок», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, 31 березня в Україні відбулися чергові президентські вибори. До другого туру вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Як повідомляли, 16 квітня команди кандидатів у президенти Петра Порошенка й Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Вже цієї неділі, 21 квітня в Україні відбудеться другий тур виборів Президента України.

Loading...