Новини » Політика 16 квітня, 2019, 15:29
Очікування щодо лідера президентської гонки – завищені, насправді його чекають нелегкі часи, – Мокан
ZIK
ZIK

Після президентських виборів конфлікти нікуди не зникають. Залишаються проблеми співпраці з ВРУ, непорозуміння щодо кадрових призначень, російська агресія. Як вирішить ці питання команда фаворита гонки – наразі інтрига.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі заявив політолог Василь Мокан.

«Потенціал електорального росту чинного Президента заміряли після першого туру. В принципі, цифри прогнозовані. По-перше, у Порошенка набагато більший антирейтинг, ніж у Зеленського. По-друге, виборці, які голосували за інших кандидатів, віддають перевагу Зеленському на знак протесту проти Порошенка. Це стосується багатьох прихильників «Батьківщини», Гриценка, Бойка, «Радикальної партії»», – пояснює експерт.

Суспільство показало «червону картку» старій політичній системі, переконаний політолог.

«Існує цікавий глобальний тренд. Суспільство показало «червону картку» старій політичній системі. Соціологи констатують ряд парадоксів, коли по статистиці економічні показники показують динаміку, а незадоволення інститутами влади і перспективами – зростає», – каже політолог.

Василь Мокан звертає увагу на рівень політичної культури виборця в Україні.

«Парадокси – це окрема сфера дослідження, тому що виникає запитання до нас самих. Тобто ми, як виборці, не бачимо позитивні чи негативні здобутки влади, реагуємо емоційно, а не раціонально. Це величезне питання до політичної культури виборців», – зазначає експерт.

Він переконаний, що очікування щодо фаворита президентської гонки надто завищені.

«Насправді, його чекають дуже нелегкі часи. Тому що після виборів конфлікти нікуди не зникають. Залишаються проблеми співпраці з ВРУ, непорозуміння щодо кадрових призначень, російська агресія. Як команда буде проходити ці етапи – інтрига. Що виберемо – те і будемо мати. Тому треба йти і голосувати, брати частку відповідальності на себе», – додає політолог.

Нагадаємо, ЦВК закликала громадян долучатися до роботи дільничних виборчих комісій, адже у 33 округах вони недоукомплектовані.

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 12:33 :56