Новини » Політика 16 квітня, 2019, 11:48
Найєм про Зеленського: Ми маємо справу з віртуальним маркетинговим проектом
ZIK
ZIK

Абрамавичус, Данилюк, Разумков, Кабанов та інші люди в команді Зеленського не розуміють, з якою «машиною» вони зіштовхнуться. Вона 28 років налаштовувалась на те, щоб підкуповувати будь-яку владу, намагатися її очолити або приборкати.

Про це в ефірі інтелектуально-політичного проекту «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Мустафа Найєм.

Він підкреслив, що у нього є недовіра до кандидата у президенти Володимира Зеленського, оскільки досі так і не зрозуміло, хто в його команді ухвалює рішення.

«Це нормально, коли в команді не одна людина ухвалює рішення. Навіть у Петра Порошенка було коло осіб, які ухвалювали рішення у різних напрямках. Я знаю радників Зеленського, бачу його спікера, бачимо ідеолога і навіть можемо припускати, хто буде публічними особами. Хто конкретно ухвалює рішення?», – запитує нардеп.

З його слів, хоча він вже давно у політиці і володіє багатьма джерелами інформації, досі навіть близько не розуміє, хто ж ухвалюватиме рішення в команді Зеленського.

«Жодна людина, навіть з наближених до кандидата, не дають прізвища чи перелік прізвищ людей, які ухвалюють рішення. Це означає, що або ці люди настільки токсичні, що їх не показують, або їх просто не існує. Тоді ми маємо справу з віртуальним маркетинговим проектом», – заявив Мустафа Найєм.

Крім того, він висловив переконання, що Абрамавичус, Данилюк, Разумков, Кабанов та інші публічні люди в команді Зеленського не розуміють, з якою «машиною» вони зіштовхнуться.

«Ця машина 28 років налаштовувалась на те, щоб підкуповувати будь-яку владу, намагатися її очолити або приборкати. Це люди, які знають, як працює апарат. Ці люди знають, де і в який момент президенту потрібні будуть гроші, медіа, люди тощо. Вони це проходили», – розповідає парламентар.

Також, заявляє він, у випадку обрання нового президента перед ним будуть величезні грошові виклики.

«Ми ж розуміємо, що поки іде нинішня влада і приходить нова, будуть люди, які намагатимуться щось дорого продати і дешево купити. Це величезні гроші. Я не бачу в цій команді людей, які здатні розібратися і протистояти або навіть використати цю машину», – підсумував народний депутат.

Нагадаємо, експерти з проекту «Дослівно», який організував Комітет виборців України, провів фактчекінг кількох заяв команди кандидата в президенти Володимира Зеленського. Там переважає маніпуляція і неправда, аніж правда.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-17 23:59 :55