Новини » Політика

Наслідки дебатів: журналіст впевнений, що думка суспільства не зміниться

ZIK

Володимир Зеленський не може дебатувати принаймні через те, що немає знань середньої школи з української мови. Утім цей факт не вплине на результати, адже рушійною силою виборчої кампанії є протестне голосування.

На цьому наголосив журналіст Володимир Бойко в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK.

Журналіст упевнений, що жодних суттєвих наслідків не буде, якщо не відбудуться дебати між кандидатами у президенти.

«Відбудеться чи не відбудеться зустріч Порошенка та Зеленського – не важливо. Це не вплине ні на що – ні на результати голосування, ні на легітимність, яка визначається лише ЦВК», – зауважив пан Бойко.

Він нагадав, що ідея проведення дебатів на стадіоні належить Володимиру Зеленському. Адже таким чином він намагався цих дебатів уникнути, висуваючи різні умови.

«Ставка була на те, що Порошенко вважатиме висунуті умови приниженням і не піде на такий крок. Зрозуміло, що Зеленський не може дебатувати принаймні через те, що немає знань середньої школи з української мови. До того ж потрібно розрізняти куплений батьками диплом і реальну освіту», – підкреслив журналіст.

Утім цей факт, як і решта подій передвиборчих перегонів, переконаний Бойко, вже не вплинуть на результат. Адже основним чинником і рушійною силою виборчої кампанії є антирейтинг Порошенка.

«Зі свого боку чинний президент збирається прийти подискутувати, щоб показати інтелектуальний рівень свого опонента. Але натомість він втягується у запропоновану боротьбу на рівні здачі аналізів і клоунади, підіграючи Зеленському та знищуючи сакральність інституту Президента України», – констатував Володимир Бойко.

Нагадаємо, 14 квітня Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах із Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з’явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн.

Згодом, 15 квітня, кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський записав нове відео, в якому висунув кілька вимог до чинного Президента Петра Порошенка.

Стало відомо, що 16 квітня команди кандидатів у президенти Петра Порошенка і Володимира Зеленського уклали тристоронню угоду з НСК «Олімпійський».

Читайте також: Експерт пояснив, чому штаб Зеленського намагається сховати свого кандидата від виборців

Читайте більше новин на тему: вибори 2019: другий тур

Loading...