Новини » Політика 16 квітня, 2019, 0:06
Ми обираємо не штаб Зеленського: Порошенко обурився «хованками» кандидата
ZIK
ZIK

У червні спливає термін дії міжнародних санкцій проти Росії, Україні знову потрібно буде мобілізовувати увесь світ. Тож дуже важливо розуміти, хто і як буде цим займатись. Натомість кандидат в президенти Володимир Зеленський не виходить до суспільства, щоб відповісти на ці питання.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив в ефірі проекту «Свобода слова» на телеканалі ICTV.

Він наголосив: зараз у міжнародних судах розглядаються справи щодо притягнення Росії до відповідальності за її агресію в Криму та на Донбасі. Тож не дозволить згорнути ці процеси, навіть, якщо «хтось робитиме будь-яку спробу» зняти відповідальність з країни-агресора.

«Назвати, що це не держава-агресор, а ті, хто допомогли «трохи пересунути кордон». Я впевнений, що це не державотворча позиція», – підкреслив Президент.

Водночас, він зазначив: все ж сподівався, що у студію прийде його опонент Володимир Зеленський, аби у суспільства була можливість поставити складні питання, які стосуються саме цього кандидата.

«Мене не цікавить позиція штабу кандидата в президенти. Ми обираємо не штаб і не радників, а президента із надзвичайно важливими повноваженнями і функціями. Президент не садить людей у в’язниці, але несе відповідальність за безпеку держави, оборону, зовнішню політику і світову коаліцію на підтримку України, захист конституційних прав та свобод громадян», –заявив Порошенко.

Він наголосив: набридло говорити, «хто з якого входу заходитиме на дебати» і «на якому стадіоні».

«Це не справа ані Президента, ані кандидата в президенти. Наш народ має право знати, яка позиція кандидата в президенти щодо ключових питань. Ми куди рухаємось: назад до РФ чи в ЄС? Яка буде принципово економічна позиція, політика безпеки? Що буде з армією та технічним оновленням і модернізацією Збройних сил? Що буде із реалізацією Мінських домовленостей, які забезпечать виведення окупаційних військ і роззброєння незаконних збройних формувань?», – наголосив Глава держави.

Водночас, він підкреслив: у червні спливають санкції проти РФ, тож Україні знову потрібно буде мобілізовувати увесь світ.

«У нас вже немає часу на жодну розкачку, щоб Україна не залишилась сама в цьому протистоянні. Я хочу розуміти, як і хто цим займатиметься. Питання не лише в обороні кордонів, а й в координації дій щодо захисту інтересів держави у світі. Ця відповідальність також лягає на Президента», – зауважив Порошенко.

Тож він підкреслив: українці повинні почути відповіді на всі ці запитання, щоб не отримати «кота в мішку».

«Щоб кандидат не ховався від зустрічі», –підкреслив Петро Порошенко.

Як повідомлялось раніше, голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що економічні кроки програми Зеленського викликали в неї шок і здивування.

 

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 05:43 :31