Новини » Регіони 16 квітня, 2019, 11:35
Москаль: Якщо керівництво країни буде непрофесійним, проект «Україна» доведеться закривати
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль  Фото: cont.ws
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль Фото: cont.ws

На запитання щодо професійності наступного Президента України голова Закарпатської ОДА Г.Москаль відповів: «Якщо керівництво країни буде непрофесійним, проект «Україна» доведеться закривати…».

Про це голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль зауважив на прямому ефірі в редакції «Радіо Свобода», під час якого обговорювалися процес виборів президента України, політична ситуація в країні та стан справ на Закарпатті, – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Геннадія Москаля.

«Маса наших людей (особливо старше покоління) досі вихована на російських народних казках про золоту рибку, яка виконує бажання, про скатерть-самобранку, яка сама накриває на стіл, чи Івана-дурника, котрий за всіх розумніший, – прокоментував голова Закарпатської ОДА результати першого туру виборів. – Люди вірять пустим обіцянкам, що після виборів і газ подешевшає, і жити стане краще. Це наче масовий психоз і сезонне захворювання, яке чимось нагадує захоплення Ющенком у 2004 році. А потім настало гірке розчарування…».

На запитання щодо професійності наступного Президента України голова закарпатської ОДА Г.Москаль відповів: «Якщо керівництво країни буде непрофесійним, проект «Україна» доведеться закривати…».

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-18 17:51 :50