live
Новини » Економіка

Молоді фермери щороку можуть отримувати 40 тис. на розвиток бізнесу, – Мінагрополітики

Фото з відкритих джерел

Державна підтримка сільськогосподарської галузі передбачає спеціальну бюджетну дотацію для молодих фермерів. Так, голова фермерського господарства віком до 35 років один раз на рік може отримати бюджетну субсидію до 40 тис. грн на розвиток свого господарства.

Про це заявив заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

За його словами, уряд також надає бюджетну субсидію новоствореним фермерським господарствам у розмірі 3 тис. грн на 1 гектар (до 60 тис. грн).

Дотація надається для провадження сільськогосподарської діяльності у перші три роки після створення господарства.

Також заступник міністра підкреслив, що до програми здешевлення кредитів для тваринників було додано бджільництво. За цією програмою держава компенсує відсотки за банківськими кредитами, які залучено для здійснення діяльності у вівчарстві, козівництві, бджільництві, звірівництві, кролівництві, шовківництві та вирощуванні аквакультури.

Крім того, посадовець наголосив, що Мінагрополітики планує відшкодовувати кооперативам частину вартості обладнання іноземного виробництва для шокової заморозки ягід та виробництва продукції бджільництва.Loading...
Loading...
Loading...