Новини » Київ 16 квітня, 2019, 17:59
Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі та Мюнхен у рейтингу стартап-міст, піднявшись на 29 позицій
<nbsp;>

Київ обігнав Мельбурн, Гельсінкі, Мюнхен і Вашингтон в рейтингу найбільших стартап-міст, піднявшись на 29 позицій і зайнявши 34 місце з 1028.

Про це повідомляється на глобальному профільному сервісі StartupBlink, де також опубліковані оновлення онлайн-карти з відповідною інформацією.

За рік столиця України піднялася в цьому рейтингу з 63 місця аж на рекордні 29 позицій. І тепер Київ займає 34 місце серед 1028 світових стартап-міст, що говорить про ефективну політику керівництва столиці в питанні розвитку цієї сфери.

У результаті Київ за рік обігнав такі відомі стартап-екосистеми, як Гельсінкі, Мюнхен, Шеньчжень, Вашингтон, Мельбурн, Дублін і багато інших.

Відзначимо, позиція міста в рейтингу StartupBlink залежить від кількості проектів, їхньої якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. І оцінюються ці показники власним алгоритмом авторів звіту.

Так, в Києві розробники онлайн-сервісу нарахували 321 стартап. Крім Києва, в рейтинг увійшли такі міста України, як Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). В цілому Україна за останні два роки піднялася в топі на 4 позиції.

Серед міст світу перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн – США, Великобританія і Канада.

Карта StartupBlink створена на основі GoogleMaps. Всього на ній відзначені понад 62 тисяч стартапів. У базі зібрані дані AngelList, Swissstartups.org, Elance.com та інших стартап-платформ. Карта дозволяє фільтрувати стартапи за галузями і місцем розташування, а акселератори – за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і за регіонами.

Як повідомляли, відома американська тревел-блогерка і журналістка Брієнна Вілсон (Breanna Wilson) відвідала Київ і назвала місто столицею Східної Європи, де обов’язково потрібно побувати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 10:02 :49