Новини » Світ 16 квітня, 2019, 13:31
Голову МВС Італії звинувачують у викраденні через його позицію щодо мігрантів
Маттео Сальвіні. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Маттео Сальвіні. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Міністра внутрішніх справ Італії і заступника прем’єр-міністра Маттео Сальвіні знову звинувачують у викраденні у зв’язку з блокадою рятувального судна з врятованими в морі мігрантами.

Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на DPA.

Сальвіні заявив, що проти нього розпочали розслідування через його рішення заборонити висаджувати мігрантів корабля німецької неурядової організації Sea Watch.

«Я знову перебуваю під слідством, але я повторюю, що, поки я міністр внутрішніх справ, колеги-міністри можуть вимагати того, чого вони хочуть, але італійські порти були і залишаються закритими (для човнів НУО. – Ред.)», – сказав Сальвіні.

Корабель Sea Watch майже тиждень провів в режимі очікування біля східного узбережжя Сицилії, перш ніж йому дозволили висадити 47 мігрантів в порту Катанії 31 січня.

Італія пішла на поступки тільки після того, як шість інших країн ЄС – Німеччина, Франція, Португалія, Румунія, Мальта та Люксембург – погодилися прийняти мігрантів.

Сальвіні вперше звинувачували у викраденні після подібного випадку в серпні минулого року, пов’язаному з затримкою висадки більше 170 мігрантів з судна італійської берегової охорони Diciotti.

Прокурори просили дозвіл судити Сальвіні, але цей процес був заблокованийіталійським Сенатом у березні, оскільки він підтримав його міністерський імунітет. Цілком імовірно, що нова справа проти Сальвіні також завершиться безрезультатно.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-22 12:42 :05