Новини » Регіони 16 квітня, 2019, 13:28
Екологи виставили луцькій мерії претензії на 4 млн грн

Понад 4 мільйони гривень доведеться сплатити департаменту ЖКГ Луцької міської ради за незаконну діяльність у сфері поводження з відходами.

Про це IA ZIK повідомили у Держекоінспекції у Волинській області.

Екологи перевірили дотримання вимог природоохоронного законодавства Луцькою міською радою. Під час перевірки вони врахували численні звернення жителів сіл Княгининок та Брище Луцького району стосовно дотримання міською радою вимог природоохоронного законодавства при експлуатації міського полігону твердих побутових відходів.

В інспекції констатували, що «Луцькою міською радою не виконуються вимоги статті 15 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» – не забезпечується реалізація екологічної політики та екологічних прав громадян, не здійснюється контроль за додержанням законодавства про охорону навколишнього природного середовища».

За результатами проведеної перевірки встановлені факти порушень у сфері поводження з відходами, які мають системний характер.

Внаслідок складування твердих побутових відходів за межами чаші полігону, недотримання вимог, встановлених законодавством щодо збирання, утилізації та знешкодження фільтрату, спричинено значні забруднення земель, завдано шкоду навколишньому природному середовищу. Для відшкодування збитків екологи виставили претензії департаменту ЖКГ Луцької міської ради на загальну суму майже 4,2 мільйона гривень.

Матеріали щодо виявлених порушень передано до правоохоронних органів для вжиття відповідних заходів реагування.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 06:49 :06