Новини » Економіка 16 квітня, 2019, 0:17
Данилюк назвав правильною націоналізацію «Привату»: Коломойському нічого не винні
ZIK
ZIK

«ПриватБанку», фактично, було доведено до банкрутства. Тоді в уряду було лише два варіанти – ліквідувати або націоналізувати банк. Однак, виходячи з питань національної безпеки і важливості цього банку для фінансової стабільності, було ухвалено рішення його націоналізувати.

Про це в ефірі проекту «Свобода слова» на телеканалі «ICTV» заявив екс-міністр фінансів України, радник Володимира Зеленського Олександр Данилюк.

Він підкреслив, що володіючи тою інформацією, через яку РНБО та уряд ухвалювали рішення про націоналізацію «ПриватБанку», варто вважати що це було правильне рішення.

«Банк було доведено до банкрутства. Відповідну інформацію ми отримали від Нацоінального банку, від незалежних аудиторів, які провели аналіз фінансового стану «ПриватБанку», – зазначив екс-міністр фінансів.

За його словами, тоді Національний банк рекомендував ліквідовувати «Приват». Відтак, в уряду були два варіанти – ліквідувати або націоналізувати банк.

«Виходячи з питань національної безпеки і важливості цього банку для фінансової стабільності, було ухвалено рішення його націоналізувати. Відтак, якщо рішення було ухвалено правильно і обґрунтовано, то про яку компенсацію (Коломойському – ZIK) може йти мова?», – резюмував Олександр Данилюк.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив про конфлікт інтересів у члена команди Зеленського Олександра Данилюка. Мовляв, той спочатку відстоював інтереси держави Україна у судовому процесі щодо «ПриватБанку», а потім, володіючи інформацією про позицію захисту держави в суді, пішов до штабу Зеленського, членом якого є адвокат Ігоря Коломойського Андрій Богдан.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 02:40 :23