Чи повернеться Янукович в Межигір’я?

Не лише вітчизняні, а й закордонні аналітики переконують, що президентська виборча кампанія Зеленського унікальна, бо претендент не має програми дій у разі своєї перемоги. Дехто намагається прирівняти (прости, Господи, за безглуздя) кампанію доморощеного кандидата на гетьманську булаву до боротьби за Білий дім американського артиста Р(ональда) Рейгана чи заморського бізнесмена Д(ональда) Трампа. Відповім рідним прислів’ям: «Далеко куцому до зайця».

Насамперед треба зазначити, що комік ЗЕ має давно підготовану програму: над нею потіли кремлівські виконроби («прораби»). Як вона буде виконуватися, відомо. Згадаймо прихід до президентського крісла Януковича. Разом з ним у столиці ополчилася донецька чортівня, яку через явну бездарність доповнювали «досвідченими» вихідцями з Московії. Чого варт лише Ніколай Азаров з його «відкриттями»: «хотите лучше жить, затягивайте пояса»; «бери лопату побольше – бросай подальше»? Не буду повторювати не надто салонні його вирази, які вже давно стали анекдотами.

Мабуть, на кремлівському пагорбі згадали, що лисий «вождь світового пролетаріату» сварганив не тільки республіку Донецьку, хоч і ще не «народну», а Донецько-Криворізьку республіку. Так писали совєтські історики. Як тепер знаємо, такої «республіки» ніколи не було: її виписали по воді вилами (не ляшковими, бо про них ще тоді не відали) примітивні ідеологи в енкаведистських галіфе. Чи не одумались кремлівські задорново-петросяни, що до нинішньої вигадки про «Донецьку НР» треба додати ще криворізьку частину й знайшли в Кривому Розі «слугу (московського) народу»: був донецький ЗЕК, а тепер скоротили до криворізького ЗЕ.

Кажуть, що «слугу народу» готували до такої місії давно. Не буду заперечу-вати, лише хочу уточнити: Москва зі шкіри лізе, щоб знищити нашу державу не лише з 1 грудня 1991 року! Переляканий поет писав, що «разом з братнім росій-ським народом ми безсмертні в віках», а насправді північно-східний «брат» три з половиною століття готував нам смерть. Хто не пам’ятає різанини в мазепинській столиці Батурині, сотні спроб знищити українську мову, яку навмисне (чи через незнання) калічить «слуга народу», вбити пам’ять про колишні державні формації Гетьманщину й Запорізьку Січ, намагання підпорядкувати нашу автокефальну Церкву московському попівству? Українці вижили значною мірою тому, що невелика частина нашого народу опинилася в складі європейської конституційної монархії Габсбурґів. Так Галичина стала «українським П’ємонтом», цебто центром відродження Нації.

Більшовики піднесли царську політику нищення українства на новий рівень. Нав’язали нашій людності Великий Голодомор 1932-1933 рр., а перед тим суд над відродженою українською елітою, потоптали парості церковного відродження, поглумились над плодами українізації. Проте наш народ вижив і навіть на Всена-родному референдумі 1 грудня 1991 року підтвердив свою волю до самостійного державного життя.

Вигадане в Кремлі «содружество независимых государств» не повернуло дещо підтинькованої «імперії зла і брехні». Чи не так повстав проект «Янукович з табачно-азаровською компанією»? Чому на демократичних виборах населення, предки якого сотні літ страждали від московських яничарів, надало перевагу далекому від національних інтересів претендентові? Не буду заперечувати ролі змосковщеного і деморалізованого Донбасу. Проте його населення – це ще не більшість! Зрештою, на Донеччині й Луганщині чимало було й залишилося українських патріотів! Згадаймо хоча б Івана Світличного, Василя Стуса, Миколу Руденка!

Нинішня зеленщина – це не якась новина! Це – новий етап януковщини-азаровщини! Не більше! Москва теревенить про Зеленського, а готує повернення в Межигір’я на білому коні Януковича з Азаровим та їхньою камарилью, щоб вони «звеселяли» народ вже тепер комічними нісенітницями про «поетесу Ахметову», «українського поета Чехова» тощо. Отоді знову буде в пошані широкописката адвокатеса Януковича! Разом з Табачником, який терміново повернеться на запрошення ЗЕ, вона доконуватиме українську духовність.

Чи буде так! Почекаймо до 21 квітня, яке, вважають українофоби, перетворить Україну на терени Вальпургієвої ночі. Вже наступного дня почнуть відновлювати пам’ятники «вождеві в кепочці», а ЗЕ і ЗЕК з п’яною компанією покажуть перед цілим світом у карикатурному вигляді українця. Мають досвід!

Відповідаю: «Здохнете, але не дочекаєтесь!». Піррова перемога в першому турі не дасть бажаних плодів: вона побудована не на любові до незалежної України, а на ненависті до чинного Президента. Незадоволені не хочуть зважати на те, що Україна в стані війни з Росією, яка вже чотири з половиною роки прагне остаточно знищити не тільки нашу Державу, а й Націю.

 

Читайте більше новин на тему: вибори ПрезидентаРедакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...