Новини » Події 15 квітня, 2019, 17:18
Звільнення Семочка: Борислав Береза помітив відсутність указу Президента
ZIK
ZIK

Володимир Зеленський обіцяв назвати свою команду, проте досі цього не зробив.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Борислав Береза.

Ведуча програми поцікавилась, яке питання він хотів би озвучити Володимиру Зеленському і Петру Порошенку. У відповідь пан Береза сказав, що у Президента він хоче уточнити інформацію про звільнення Сергія Семочка.

«Пану Порошенку я б задав питання, чому було сказано, що Семочко знятий, а указу ще немає. А щодо пана Зеленського в мене є вимога, щоб він назвав свою команду, адже він обіцяв, що до кінця другого туру назве її», – відповів народний обранець.

Крім цього політик зауважив, що дуже сподівається, що дебати, заплановані на 19 квітня, відбудуться і обидва кандидати будуть на них присутні. Також він нагадав, що дебати – це не суперечка один з одним, а викладення своєї точки зору, думок і програми.

«Я вірю, що це відбудеться. Можу сказати, що я не тільки вірю і сподіваюся, що це відбудеться, я вважаю, що без цього не буде повним цей перформанс, який називається у нас другим туром. Інакше, ніж як до перформансу, я не можу до нього відноситися», – наголосив Береза.

Нагадаємо, 5 квітня Президент України Петро Порошенко здав аналізи на вміст в організмі нарко- і алкоречовин в антидопінговому центрі НСК «Олімпійський». Процедура відбору крові проходила на камери, в режимі-онлайн. Швидкі тести не виявили в організмі Порошенка наркотиків.

Інший претендент на президентський пост – Володимир Зеленський теж здав аналізи, проте це відбулося в одній із приватних клінік. Додамо, аналіз крові у Зеленського брав масажист клініки «ЄвроЛаб» Владислав Кірякулов, який був учасником кулінарного шоу «Мастер шеф» та знімався у серіалі «Свати».

Водночас, небажання Зеленського здавати волосся на аналіз викликало питання у штабу Порошенка.

Як виявилося, лабораторія взяла аналізи у Зеленського «заднім числом». Згодом Володимир Зеленський заявив, що з датою аналізів стався казус.

Крім того, 10 квітня Володимир Кличко закликав Порошенка та Зеленського пройти тести VADA. Петро Порошенко здав аналізи експертам VADA та заявив, що непроходження тесту – це приниження для країни.

Читайте більше новин на тему: дебати

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 04:51 :35