Новини » Спорт 15 квітня, 2019, 14:21
ЗМІ: На днях з’явиться рішення про дискваліфікацію тренера Олександра Севідова
49-річний футбольний тренер Олександр Севідов, який працював у багатьох українських клубах, може отримати довічну дискваліфікацію / sportarena.com
49-річний футбольний тренер Олександр Севідов, який працював у багатьох українських клубах, може отримати довічну дискваліфікацію / sportarena.com

Відомий український тренер, 49-річний фахівець Олександр Севідов, який працював у багатьох українських клубах, може отримати довічну дискваліфікацію за організацію і участь у договірних матчах.

Про це повідомив ведучий програми «Великий футбол» Олександр Денисов.

«Минулого тижня вперше в історії українського футболу був позбавлений професійного статусу клуб, викритий в шахрайстві. ФК «Суми» більше не грає в футбол. Більш того, в рамках декількох розслідувань, назавжди будуть відлучені від футболу два функціонера. Це Ростислав Козар, президент ФК «Суми», і тепер уже колишній тренер, який працював у багатьох українських клубах, Олександр Севідов. Рішення про їх дискваліфікацію з’являться в самий найближчий час», – цитує Олександра Денисова footballua.tv.

Нагадаємо, 11 квітня контрольно-дисциплінарний комітет ФФУ, розглянувши справи про участь ФК «Суми» в договірних матчах, позбавив його професіонального статусу. За маніпулювання результатами матчів частина гравців та президент клубу Ростислав Козар довічно усунені від футболу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:09 :45