Новини » Політика 15 квітня, 2019, 19:54
Зеленський обурив Володимира Яворівського закликом про «серйозність»
ZIK
ZIK

Окремі члени команди Володимира Зеленського, які нарешті «проступили з туману», виявилися абсолютно не проукраїнськими.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України IV - VII скликань, письменник Володимир Яворівський.

На його думку, жарти і «тролінг» Петра Порошенка на адресу Зеленського-Голобородька – це своєрідна знахідка чинного керівника держави на завершальній стадії виборчих перегонів. Водночас він застеріг, що Петро Порошенко ступив на «територію» Володимира Зеленського і мимоволі виконує його волю.

А що ж до закликів Володимира Зеленського до Порошенка «бути серйозним», Володимир Яворівський відреагував: «Це взагалі – коли шоумен говорить чинному Президентові держави «будьте серйознішими».

Гість студії зауважив, що єдине, що для нього сьогодні є зрозумілим щодо кандидата Зеленського – це окремі члени його команди, які, як висловився письменник, «нарешті проступили з туману».

«Ці обличчя виявилися, для мене, принаймні, абсолютно неприйнятними, абсолютно неукраїнськими. Я не в тому розумінні, що це не українці, а непроукраїнські обличчя, які мали виступити з-за Зеленського. Це той же Харебін, який розповідає, що Україна колосально втратила Радянський Союз, і це була її база… Поява його в команді і, як виявляється, він виконує функцію людини, яка відповідає за мову, за пресу, за ідеологію, – раптом він! І я не знаю, що про це думає Зеленський», – заявив Володимир Яворівський.

Для нього є незрозумілою відмова представника штабу Зеленського Дмитра Разумкова розмовляти українською.

«Я не знаю цих людей, хай мені вибачають, але мені видається, що це люди – якісь тіні, для мене, принаймні. Я не можу за Зеленського голосувати, бо це – тінь. Навіть у Франції ця тінь на французькому сонці не проявилася абсолютно», – заявив Володимир Яворівський.

Нагадаємо, 14 квітня Президент України Петро Порошенко приїхав на НСК «Олімпійський» задля участі у дебатах із Володимиром Зеленським. Сам Зеленський у національному спорткомплексі так і не з'явився, проте дивився трансляцію в режимі онлайн.

Петро Порошенко заявив, що коли його опонент так і не з'явиться на дебатах, то щодня кликатиме його на телеефіри. Так, Президент закликав Володимира Зеленського разом із ним відвідати студію «ICTV» у понеділок, 15 квітня.

Як повідомляли, 15 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський записав нове відео, в якому висунув кілька вимог до чинного Президента Петра Порошенка.

Чинний очільник держави «потролив» Зеленського-Голобородька під час зустрічі з представниками бізнесу.

У виборчому штабі Петра Порошенка 15 квітня повідомили, що чинний Президент пропонує Володимиру Зеленському зустрітися 19 квітня на «Олімпійському» на додаткових дебатах.

Читайте більше новин на тему: вибори Президента

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 16:25 :00