Новини » Спорт 15 квітня, 2019, 13:10
Віктор Лещинський: Наша спільна мета – побудувати сильну Україну
Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua

Більш як п’ятсот спортсменів взяли участь у відкритому Чемпіонаті України з пауерліфтингу (силове троєборство). Цей вид спорту не має ані вікових, ані статевих обмежень. На помостах змагань можна зустріти і підлітків і людей, котрим «далеко за».

Про це повідомляють організатори.

Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua

Зробити Чемпіонат сучасним і доступним для всіх бажаючих допомогли партнери. Зокрема, Академія будівництва України та незалежна експертиза «ПРОЕКСП». Віктор Лещинський, віце-президент АБУ запропонував нове гасло для змагань «Будуємо Україну сильнішою».

Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua

На Чемпіонаті України, що пройшов у Києві 13-14 квітня у вазі до 67 кілограмів Всеукраїнський рекорд встановив 15-річний Валерій Рожанський. У вправі «жим лежачи» він підняв 90,5 кг! Юнак виступав у майці з лого «ПРОЕКСП» – будівельники підтримують талановитого спортсмена.

Богдан Воробей, президент UPC (Українського комітету з пауерліфтингу) та Віктор Лещинський, віце-президент АБУ особливо відзначили популярність змагань у молоді та підлітків. Їхня думка: «Пауерліфтинг вчить організованості, дає фізичну досконалість і вміння досягати мету. Це краще, ніж вуличний екстрим».

Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua

Триста п’ятдесят нагород у різних номінаціях – такий врожай Чемпіонату України з пауерліфтингу. Змагання видались настільки видовищними, що дехто з вболівальників прийшов із маленькими дітьми.

Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua
Фото: pl.com.ua

Пауерліфтинг – спорт демократичний, він не вимагає значних фінансів. Тож розвивати його можна і у селах, і районних громадах. Серед відомих імен у цьому спорті – чимало вихідців з невеличних містечок. До речі, українці – незмінно у трійці світових лідерів з пауерліфтингу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 16:04 :40