Новини » Суспільство 15 квітня, 2019, 13:07
В Україні завершили зйомки дитячої казки «Пекельна хоругва, або Козацьке Різдво»

Кінокомпанія «2016» представила Держкіно завершену виробництвом дитячу казку режисера Михайла Кострова «Пекельна Хоругва, або Козацьке Різдво», проект якої став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно.

Про це повідомляє прес-служба ДержКіно у Facebook.

Режисером фільму є Михайло Костров, продюсером – Євгеній Д’яченко. Сценарій картини написав Олександр Лірник за мотивами його твору «Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід». Сума державної підтримки фільму є 100% і становить 32 млн грн.

Усі зйомки картини відбувалися в Україні. Головні ролі у стрічці виконали Костянтин Лінартович, Григорій Бакланов, Леся Самаєва, Олександр Пожарський, Володимир Задніпровський, Діана Розовлян, Арам Арзуманян, Сталіна Логошняк та Олександр Логінов.

Це химерна казка наповнена українським народним гумором та козацькою героїкою, фантастичними героями та несподіваними персонажами і закорінена в український фольклор та народну міфологію й вірування. Козацький рід існує на світі доти, доки в ньому народжуються козаки-лицарі, які захищають свою землю від ворогів-нападників. А козакам, які поклали свої голови в бою, прощаються всі гріхи. Розлючений цим Чорт укладає парі зі Святим Петром, який зможе полонити і утримати до Різдва найкращого і найхоробрішого козака Семена. Так, Чорт отримає можливість знищити весь козацький рід на землі. Але на відважного козака не діють чари і його неможливо залякати чи купити.

Картина призначена для сімейного перегляду. Її вихід на широкі екрани запланований на грудень цього року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 16:00 :44