Новини » Політика 15 квітня, 2019, 23:07
Унікального рецепту немає: у Зеленського розповіли, як будуватимуть взаємини з олігархами
ZIK
ZIK

Усі 28 років незалежності держава продукувала такі правила гри, за яких було неможливо чесно займатися бізнесом. Тому рівні умови для всіх – цього більше, ніж достатньо, щоб почати перемовини з олігархами.

Це зауважив ідеолог команди Володимира Зеленського Руслан Стефанчук в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK.

Ідеолог «Зе!Команди» визнав, що унікального рецепту боротьби з олігархами немає. Головне завдання – навести порядок і встановити правила гри, щоб держава Україна в таких відносинах стала повноправним суб’єктом.

«Ми маємо нав’язати правила гри в сфері розуміння ведення бізнесу, чесності оподаткування та відносин між олігархами, яким сьогодні належить велика частина економіки. Тому олігархи повинні стати звичайними підприємцями та перевести свої економічні впливи зі сфери політики в сферу економіки», – підкреслив Руслан Стефанчук.

Щодо механізмів реалізації цих завдань, пояснює експерт, то це, передусім, справедлива судова система, а також чесна система правоохоронних органів і загалом зміна свідомості кожного громадянина.

«Наведення порядку в державі через механізм створення рівних умов для всіх – цього більше, ніж достатньо, щоб почати вести перемовини з олігархами. Усі 28 років незалежності держава продукувала такі правила гри, за яких було неможливо чесно займатися бізнесом. Хтось сидів на «віджимі», хтось – на «відкатах», а тому кожен підприємець, який працює в цій державі, тим чи іншим чином порушував закон», – констатував пан Стефанчук.

На його думку, ситуацію може змінити запровадження «нульової декларації» та певні поступки для легалізації бізнесу та повернення капіталу в Україну.

«Ми пропонуємо «нульову декларацію» для бізнесу – люди можуть легалізувати свій капітал, але лише за умов заведення цих грошей в Україну на відповідні рахунки, щоб вони працювали на державу. Важливо, що «нульова декларація» та амністія будуть тільки щодо податкового, а не корупційного капіталу. Ми маємо створити таку систему оподаткування, щоб в українців не виникало потреби ховати свої гроші в офшорах», – резюмував Руслан Стефанчук.

Нагадаємо, раніше у Володимира Зеленського розповіли про співпрацю з юристом Коломойського – штаб запевнив, що адвокат Андрій Богдан, який працює у команді кандидата у президенти, не впливає на його погляди.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:16 :02