Новини » Спорт 15 квітня, 2019, 17:21
Українці вибороли 29 нагород на Євро-2019 з самбо серед молоді
Наталія Чистякова достроково здобула «золоту» перемогу на Євро-2019 у Лімассолі / sambo.net.ua

Молодіжна збірна України з самбо виборола 29 нагород на чемпіонаті Європи 2019 року, який проходив у Лімассолі (Кіпр).

У третій, завершальний, день змагань чемпіонату Європи серед молоді (до 18 і до 20 років) українці вибороли вісім нагород – дві золоті, три срібні і три бронзові.

Як повідомляє прес-служба Федерації самбо України, титул найсильніших отримали Наталія Чистякова і Марія Меркулова.

Призерами третього дня змагань серед українців стали: Софія Бординських (до 48 кг), Вікторія Попович (60), Наталія Чистякова, Сергій Неботов (70), Анастасія Безатосна (52), Мар’яна Михайлова (64), Марія Меркулова (80), Євген Вегера (100).

У перший день змагань на молодіжному чемпіонаті Європи українці здобули десять медалей – одну золоту, дві срібні і сім бронзових. Чемпіонський титул виборов Віталій Терентьєв, який представляє Миколаївську область.

У другий день чемпіонату Європи в Лімассолі українці поповнили медальну колекцію 11 нагородами. Із них – три «золота», які здобули Ярослав Давидчук, Роман Труш і Владислава Нецвіт.

Таким чином, українська команда везе додому 29 медалей:шість золотих, вісім срібних і 15 бронзових. Це – другий результат як за якістю, так і за кількістю призових місць.

У командній першості українські спортсмени стали третіми серед дівчат, другими серед юніорок і третіми серед юніорів.

2019-04-18 17:34 :50