Новини » Світ 15 квітня, 2019, 13:51
Україна є щитом, який захищає західний світ від того, що насувається зі Сходу, – НАТО
Головнокомандувач об’єднаними силами НАТО в Європі генерал армії США Кертіс Скапаротті. Фото: EPA/STEPHANIE LECOCQ
Головнокомандувач об’єднаними силами НАТО в Європі генерал армії США Кертіс Скапаротті. Фото: EPA/STEPHANIE LECOCQ

Комунікація між НАТО і Росією навіть у період холодної війни була краще, ніж зараз.

Про це сказав головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Кертіс Скапаротті, повідомляє Liga.net з посиланням на Associated Press.

Скапаротті зазначив, що за весь час на своїй посаді лише двічі зустрічався з начальником Генштабу Збройних сил Росії Валерієм Герасимовим, але кілька разів розмовляв з ним по телефону.

«Під час холодної війни ми розуміли сигнали, що подаються один одному. Ми розмовляли. Я не впевнений, що ми розуміємо їх так само добре сьогодні», – підкреслив генерал.

Депутат федерального парламенту Канади Джеймс Безан висловив думку, що НАТО має посилити свою присутність у Чорному морі і відправити туди підводні човни. Якщо цього не зробити, то, на думку політика, російський президент Володимир Путін буде намагатися все більше і більше просуватися по чужій території.

«Нам треба наше просування вперед продовжувати, посилювати Україну, забезпечуючи для неї більше навчань з точки зору військових можливостей, навчаючи особовий склад. Україна дійсно є щитом, який захищає західний світ від того, що насувається зі Сходу», – резюмував політик.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 15:08 :14